Jump to content
Stefan Milev

механизма за ел. стъклото на 6-ген. , къде в София?

Recommended Posts

Колега, по добре си потърси от ударена кола. Аз имах същия проблем, но с колегата "Olmy" го решихме. Сменихме го и сега е като ново. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама от къде да намеря ударена кола, някаква гробница да има за японски атомобили в софия или околността?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич и аз имам саштия проблем от 3 месеца и няма никаде само в хонда не сам ходил и незнам дали го има целия механизам но щте ходя тия дни и ште ти кажа ....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като заговорихме за прозорците на мене на единия прозорец този които е на човека до мене се вдига доста достаа по бавно от другия някои да има такъв проблем да сподели как го е оправил ? и от какво може да е явно нещо му затяга и го мъчи защото един ден просто не иска да тръгне та се почудих как да го ръчкам да подкара та едва се затвори и се притеснявам да не изгърми машинката ? гледам да не го свалям карам на клима ама тои бензина много скъп стана ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обиколих целият Симеон и не намерих,а са ми изядени последните зъбци и не се затваря до горе прозореца. Ако може някой да помогне от къде да намеря или да даде телефон на майстор който може да ги оправи.Колата е японка 6-ген с две врати .

здрасти колега аз имах миналата година същия проблемаз моя прозорец му смених изядените зъби със нови посредством заварка - взех зъбен гребен от пасат - зъбния модул е абсолютно същия - изрязах изхабените зъби и после изрязах същия зъбен сектор от гребена на пасата и го заварих на мястото на моя гребен - става перфектно - ако искаш имам още от пасатовия - мога да го потърся и да ти пратя колкото зъби ти липсват че и повече само за едно не съм сигурен - защото моята е англичанка - дали са ни с един и същи модул гребените

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вижте при италянеца в Овче Купел маи там ми каза един приятел че има три ударени хонди

Редактирано от najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те това е 6-та на части. Всичко е налично по колата за момента. От към ламарини предницата не става за нищо дясната врата е леко смачкана ама търпи оправяне преден и заден джам са строшени. Левия фар е здрав от предницата. Колата се намира в София телефон за връзка 0886969152 Александър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с момчето решило е за момента да не продава механизмите на стъклата, ще се разходя до италянеца да видя какво има налично там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...