Jump to content
xzibi7

Купувам хонда сивик седан 5г

Recommended Posts

От доста време търся хондичка сивик седан 5г, но уви нищо.. :) Много съм затруднен със намирането на тази машина :) За предпочитане 94-95г, но и 93-та да е стига да си заслужава ;) Относно газта аз искам да няма, да не е скапван двигателя с нея, а други твърдят, че няма проблем, а ся де... Всичко из форума съм го прегледал и то не веднъж ;) Моля ви ударете едно рамо, много искам да се сдобия вече с тази машина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак мълчание :dry: Във форума няма почти нищо,а и във мобилето :angry: Вие сте ми последната надежда :rant: вече незнам от къде и кой да помоля да ми помогне.Във автокъщите искат капаро-че аз от къде да знам дали ще ми хареса това, което ми докара и дали като ида в сервиза няма да ме разплачат.... ;) Явно не ме приемате на сериозна знам ли ?! Аз наистина имам адски голям мерак, но без вашата помощ уви немога да се справя....търсеново сивиче :P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да доуточня само - за предпочитане да не е над 125 коня, че данъците ще ме препотят до година и до 4000лв :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PLAMEN_RALLY

Колега имам такажа седанка 1.5 90 кс в идеално састояние мотора сашто работи идеално.Така че явно не си разгледал толкова добре обявите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До колко пари търсиш?Да ти кажа в момента се продават 3 или 4 седана Д15б2(90кс.) Имам чувството, че всички си ги продават за да ги сменят с по големите двигатели !!! Разгледай добре във форума продава автомобили

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 4000лв съм написал по-горедай да ги видим тез 3-4 оферти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :unsure::D ще дойда аз пак да ви видя, но тази неделя се очертава да съм на работа, та дано другата.. живот и здраве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !Купенцето е ок. Със здраве да си я караш !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря :D бтв днеска гледах графика и идните 3 седмици (демек до средата на Август) съм на работа всяка неделя :P :P .. но така е то всичко хубаво става бавно, таман и да свикна с колицата мъничко :( :(

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...