Jump to content
zangara

H22a3?

Recommended Posts

Прегледах форума и никаде не намерих данни за този мотор.Дори не е и споменат че го има,но понеже си поръчах нов двигател за прелюда и ми казаха,че това е номера на двигателя.Свалят го от прелюд 4Г но аз така и не намирам нищо :) Ако има някой по запознат да помага.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормално е да не намериш нищо!Този мотор се слага на акорд и роувър мисля и е 158 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

грешиш, оня е F22, а той пита за Н22......До колкото си спомням е 200кс, но нека още някой да потвърди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Двг Обем ДхХ С.Сгъст Мощност Въртящ моментH22A1 2156 85x95 10 DOHC VTEC 142kw@6800 201Nm@5000H22A2 2157 87x91 10 DOHC VTEC 147kw@7000 212Nm@5300H22A4 2157 87x91 9.8 DOHC VTEC 147kw@7000 212Nm@5300Само че за Н22А3 и аз не намирам нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Prelude 2.2 i 16V SI Vtec (2dr) (185/6800) - от 95гтова изкопах засега, но някъде го дават и от 93гсамо да не излезе че се сглобява в Англия, поне така ми мирише това "Honda - EUROPEAN & IMPORT"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

оффф аз ко четох веее моя грешка незнам защо видях х23така този мотор е 200 коня(поне тва което намерих за него)и не съм много сигурен ама май си е за американския пазар,поне тва разбрах :)

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно защо няма инфо за този мотор.Ще го видим другата седмица като дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета единствения който е 200 коня е х22а другите са от 185 , 190 , 195, зависи за кои пазара са има за 6татите има и модели СХ/буквите са изписани на кирилица/ ако не е х22а не е 200 коня просто! има и х22 които е 162 3 коня !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тва намерих аз http://www.hondaworld.ru/honda_car_PRELUDE...d_SI%20VTEC.htm и тва "Even the H22a3 motor (2.2L) in the last gen honda prelude made 200hp(at 7000rpm...) and 156 torque."

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Honda Prelude 2.2 i 16V Vtec (2dr) (185/6800) Това пише в линка който си дал за Н22А3 с други думи 185 к.с. при 6800 об.мин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, че на едното място го изписват 185 а на другото кудето го постнах директно е 200к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че е Н22!Дали е 185 или 200 според мен е не толкова важно,ще ги прежалиш 15 кончета.Ако слагаш турбо обаче няма значение колко коня е мотора,ще сваляш компресията! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...