Jump to content
Sonse

Драг гонка

Recommended Posts

Здравейте момчета :thumbs1:Има доста теми с такова съдържание и повечето ги оплювате, но ми е интересно ващо мнение.Имаме: Сток Сивик 5-ген В-ТЕК 125кс в отлично състояниеБМВ 318ис 140кс.Залога е 500лв, така че отговори от типа "Пробвай и ще видиш може да са ми солени...Някой да е правил нещо подобно с ИС?Благодаря Поздрави, Сашо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се поясни версията на колите - твоята МИСЛЯ, че беше седан, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Дал съм офертата и очаквам до 18.00 утре да ми се обадят и да слагаме по 500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега, да се похвалиш после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме и Видео :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

БМВ-то коя година е? Какво ще правите 0-100км/ч, или 400 м? Ама бъди на 100 % сигурен, че БМВ-то е сток, дори една хубава генерация да има, може да го изведе напред :P Успех !

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Благодаря на всички!Днес чакам да бъде подтвърдена офертата до 18.00ч.Поздрави, Сашо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

ако бмвто е е30 със шпер мисля че ще бъде доста преди тебе на финала, иначе с е36 не би трябвало да имаш проблеми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

318is 140 кс. ми звучи на Е36, но ако е Е30 се приготви за проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

318is 140 кс. ми звучи на Е36, но ако е Е30 се приготви за проблеми.

e30 = 136pse36 = 142/3ps общо взето на жаргон всички казват 318ис 140 коня, но е30 върви доста сериозно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
:P Все пак Е30-ката е значително по лека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Все пак Е30-ката е значително по лека.

и значително по издухана .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате с хубав старт ще го смачкаш това BMW,аз с моита ги бия та кво остава за теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ako e Е30 с шпер наистина те чакат проблеми, ако е Е36 имаш шанс, но мога да ти препоръчам по-малки гуми /13-ки примерно на 165/. Успех в гонката :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

ако не си добър шофер откажи се че ще те смачка 2-3 коли на старта трудно се .... наваксват иначе хондата е по бърза ! (пробвано и с 318 ис и с 320 )(няколко броики)само да кажа че сток 1.5 да забрави да бие 318 ис Е30...(Зависи и бмв-то дали е сток)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто информативно е36 купе 1.8ис http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/1222.html , е30 1.8ис http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/1156.html и разбира се д16з6 седан http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4412.html . До 100 те дажат с над секунда пред БМВ-то, от 100 нагоре всички знаем, че то ще ускори по-бързо, така че не е много за подценяване, а и сток ис-ка рядко има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля,че по добре трябва да разучиш кой точно модел е за да няма изненнади....... а и все си мисля,че оня едва ли е сток и има козове за да е навит за 500 кинта за гонка с теб щото ако си пусне подобна тема в техния форум доста фенове на баварците ще потвърдят за сигурна победа на Хондата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре не се пускай ама ако го правиш олекоти се яко изхвърли от колата всичко ненужно даже и водата в пръскачките на джамовете .а иначе тва бмв е смешно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз онзи ден се дърпах с едно купе 320 ванос било 24 клапана над 150 коня било бла,бла!6 пъти се бегахме по светофарите по целия бул.България и 1 светофар не ми взе!тои явно пича не моеше да си кара колата,аз очаквах да ме отнесе като свиня мазен весник ама..........остана като насран а даже съм със 16-ки!!!м/у другото на бимата 318 ис и дават от 0-100 10,2 сек!!!!според мен също го изяждаш без проблеми!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слагай кинти. 99% според мен има уловка. Ако и 2-те коли са заводски ще го смачкаш лошо ама имай си едно на ум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще го издухаш но все пак гонката е рискована. Достъчно е БМВ-то да има чип и вече си вътре с 500 кинта. Дърпал съм се с такова БМВ и на къси растояния нямаше шансове, но на дълги стана обратното.Пожелавам ти УСПЕХ и ако снимаш качи после клипчето да го видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги можеби ще успоря някои от вас , но това че след 400 метра ИС специално е36 ще търпа или по точно казано след около 130 150км/ч е просто изключено с чипната е36 ис 160коня според собственика си до 200 просто го разбих . Така че гаранция ако ти земе стартна ако не на втора в началото на 3та предавка го задминаваш !!!ПС. Аз съм с хетчбек сток ;) с катализатора :( просто BMW стават само да се въртат ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги можеби ще успоря някои от вас , но това че след 400 метра ИС специално е36 ще търпа или по точно казано след около 130 150км/ч е просто изключено с чипната е36 ис 160коня според собственика си до 200 просто го разбих . Така че гаранция ако ти земе стартна ако не на втора в началото на 3та предавка го задминаваш !!!ПС. Аз съм с хетчбек сток ;) с катализатора :( просто BMW стават само да се въртат ! :)

много си прав колега!!! на мене иц ми зима старта с повече от кола понеже има шпер но до края на втора го изравнявам и на трета вече го смачквам а съм само 114 коня ,а малки витек напваро ще го разбие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако няма шпер, няма шанс.не че са толкова слаби бмв,просто мисля че имат нужда от малки доработки за да могат да вървят хубаво. е30 е друга ракия!между другото днеска маи видях марциняра бяхме в централното кафе на божурище със един ровър сив.и минаха две 6-ти една сива и една синя ,2-3 часа мисля че беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достъчно е БМВ-то да има чип и вече си вътре с 500 кинта.

...почти на 100% съм убеден,че има нещо гнило в бавареца едва ли е такъв балък да си хвърля парите лесно ...а тва за 10.2 до 100 не е много вярно например на Вектра 115к.с 1.8 98г. моделите им дават 11 а ги прави за 10 виждал съм :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата може да я олекотиш малко да сложиш по-малки джанти 13ски 14ски ако можеш направи на бързо един колд еар интейк.И аз наскоро ги правих тия работи само дет не залагах пари щот с моята Д13-ска си знаех че немога да бия Селика 115-ска Но на теб ти пожелавам да му пръснеш....... на БМВ-то :);) ;) ;):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CRX_R

Колегите са прави ако е пипано БМВ-то може да те плесне лошо.Иначе нямаш никакви проблеми ще яде много бои.Аз имах CRX 2-ген D16z5 които по каталог е 124-5 коня на божурище съм се пускал няколко пъти с една 320is и кво да ти кажа само джангър ништо друго сасипах го като имах само спортен закрит филтър на 400м отиваше 2-е коли зад мен дори повече. УСПЕХ ако се пускаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би трябваше да поясна малко за гонката...

Историята е такава, че един ми предлагаше да се пуснеме с 318ис е36 140кс.

Аз съм малко в страни от тия работи. Има си състезания, състезателни коли, писти и т.н. По някога но много рядко го правя за малко доза адреналин, но в случая въобще не виждах смисъл да ми се прави някой на тежък със свръх мощната си кола. И да е по-силна не му утиваше поведението спрямо мен!

Обявих му залог от 500лв, защото вече прекаляваше и ми дойде в повече и му дадох ултиматум да мисли до 18.00 днес (а, то вече е утре...)

Така и не се обади...

Явно се изплаши от:

Публикувано изображение

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

100% победа за хонда vs сток ИС :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са прави ако е пипано БМВ-то може да те плесне лошо.Иначе нямаш никакви проблеми ще яде много бои.Аз имах CRX 2-ген D16z5 които по каталог е 124-5 коня на божурище съм се пускал няколко пъти с една 320is и кво да ти кажа само джангър ништо друго сасипах го като имах само спортен закрит филтър на 400м отиваше 2-е коли зад мен дори повече. УСПЕХ ако се пускаш.

:punk: абе ти виждал ли си 320ис на живо въобще или си само клавиатурен рейсар? такава кола ще ти направи 10 метра дължина на божурище бе :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябваше да поясна малко за гонката...

Историята е такава, че един ми предлагаше да се пуснеме с 318ис е36 140кс.

Аз съм малко в страни от тия работи. Има си състезания, състезателни коли, писти и т.н. По някога но много рядко го правя за малко доза адреналин, но в случая въобще не виждах смисъл да ми се прави някой на тежък със свръх мощната си кола. И да е по-силна не му утиваше поведението спрямо мен!

Обявих му залог от 500лв, защото вече прекаляваше и ми дойде в повече и му дадох ултиматум да мисли до 18.00 днес (а, то вече е утре...)

Така и не се обади...

Явно се изплаши от:

Публикувано изображение

Добре бе колеги...

Сега, като се отказа човека и не ме потърси автоматично победа ли е? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, как победа е, ама му кажи, че не ми искаш всичките 500лв, ама поне едно 200 му вземи :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе колеги...Сега, като се отказа човека и не ме потърси автоматично победа ли е? :punk:

...победа е когато застанете на чертата и завършиш пред него ...пуснете се за кеф без пари да разберем кой е по бързия :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе колеги...Сега, като се отказа човека и не ме потърси автоматично победа ли е? :punk:

...победа е когато застанете на чертата и завършиш пред него ...пуснете се за кеф без пари да разберем кой е по бързия :punk:
:lol::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Разликата между 320 и 320 iS е доста сериозна!320 iS Е30 е 192 коня. За Е36 в момента не мога да намеря информация, но определено не си бил 320 iS или ако си го бил то шофьора му не е знаел как да го кара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
Отговорено (Редактирано)

Колегите са прави ако е пипано БМВ-то може да те плесне лошо.Иначе нямаш никакви проблеми ще яде много бои.Аз имах CRX 2-ген D16z5 които по каталог е 124-5 коня на божурище съм се пускал няколко пъти с една 320is и кво да ти кажа само джангър ништо друго сасипах го като имах само спортен закрит филтър на 400м отиваше 2-е коли зад мен дори повече. УСПЕХ ако се пускаш.

:D абе ти виждал ли си 320ис на живо въобще или си само клавиатурен рейсар? такава кола ще ти направи 10 метра дължина на божурище бе :D
В интерес на истината със сток рекс д16а8 124кс с/у 320ис 196 коня ми направи около 6.3 метра - тва много ли е или малко :D Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коега ако баварията не е правена и е сток имаш реален шанс един мой братчет с Д15Б2 му направи добур ластик на 400 м само хондата беше с 100 октана така, че имаш шанс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...