Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги помагаите полудявам ...... отново гасне в движение ..... Главното реле е презапоено ..... свещите са сменени ...... кабелите също .... масата на двигателя е подновена ..... динамото зарежда ...... акомулатор има ..... както си работи и изгасва .... осава на контакт и после почва неистово въртене ..... след известно време запалва прая 10 метра и пак изгасва ..... като е студена не го праи ... като загреее почва ..... незнам какво може да е ... но страшно много ме изнервя .... като разбера какво е ще го изям ..... който помогне активно ще го черпя ... предварително благодаря ..... Чека не свети ...... т.е. няма грешки .

Редактирано от Tqk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е клемореда. Патил съм (и не само аз) потърси тук из форума и сравни симптомите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tqk

Според мен е клемореда. Патил съм (и не само аз) потърси тук из форума и сравни симптомите.

какво имаш предвид клемореда ...... и каде се намира тва .... не мога да мисля от нерви в момента и сичко ми е чуждо .... мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

провери комутатора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз залагам на комутатор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е клемореда. Патил съм (и не само аз) потърси тук из форума и сравни симптомите.

какво имаш предвид клемореда ...... и каде се намира тва .... не мога да мисля от нерви в момента и сичко ми е чуждо .... мерси предварително
Клемореда е под патрона на контактния ключ и ако не е от комутатора той е следващия заподозрян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...