Jump to content
Jeepers

F20c суап в сивик 94г

Recommended Posts

Момчета възможно ли е този суап? доколкото знам че се взима кутията от К серия и се монтира но с какви полуоски и въобще вярна ли ми е информацията и може ли да го внедря тоз двигател в колата ми ? много ще се раздвам на компетентни отговори а и ако някой кажи дали му се занимава с тази операция да драсне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

а бе то даже имаше и една 5-та хеч със с2000мотор и кутия и преработена на задно предаванеама не се сещам дали в вбоха беше клипа или в ютубето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не аз неискам да се преработва струва ми се че ще стане адски трудно почти невъзможно и ще се оскъпи прекалено много ! искам да знам трудно ли се слага и с каква кутия дали наистина от К серия и за полуоските

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехооооооооо никой ли няма идея ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те посъветвам да потърсиш в чуждите форуми :unsure: тука се съмнявам , че някой ще може да ти даде компетентно мнение във форума :) По скоро ще е следното - че става , става , но как !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

там е работата че като го пусна за издирване намира нещо подобно доста въпроси относно това но пък видях и направен на един клип ,то явно ще стане ама има ли кой да го направи и какво ми е точно нужно ,аз двигателя намерих ама докато се туткам и ще ми го отмъкнат под носа ;(

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко се разрових. Мнението е че слагането на F20C в каквото и да е е доста трудна задача (и никак не е евтина). Но пък F20C имал повече прилики с К серията отколкото с F-двигателите. И май ще излезе вярно това за скоростите от К20А -> http://www.prototyperacing.com/f20kit.htmВиж тоя пич е заврял двигател от Корвет http://www.honda-tech.com/zerothread/2004368 :unsure:

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си усложняваш живота с Ф20?Сигурно има начин но няма да е лесно...Намери си К20!Е,по-малко коне е но не знам дали си струва главоболията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами намерил съм си и к20а ама то май същия........... ако може да се сложи той би трябвало и ф20ц дас е сложи. четох че разменят ту глваи ту блокове на к20 и ф20ц което за мен е много сходно и за монтиране в коша. к20ката с какви полуоски се монтира по принцип в 5та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner
Отговорено (Редактирано)
http://www.hasport.com/Това е твоя сайт :-)Общо 1000USD за тампони и полуоски и най-важното го имаш. Качеството на хаспорт е доказано. прътовете на скоростите 100% могат да са домашно преправени ... Редактирано от burner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...