Jump to content
N_O_M_A_D

Барбекю - София

Recommended Posts

Айде колеги. Отново е време за скара и бира. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

мястото е дървено ,аз онзи ден открих по готино при монумента знаме на мира (камбаните)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането беше за Бистрица , а не анкета ;);) Аз съм ЗА , мисля че ще успея да свърша до 16:00 и да се присъединя към вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моооооооооже, но не мога да кажа със сигурност до последно, защото правим ремонт вкъщи ;)Блонди, ще ти звънна в събота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех така ми се иска и аз да сефтосам някоя сбирка ама явно нямам късмет! Тая седмиця трябва да патувам до видин! Ех ако беше другата! П.С. Да си прекарате хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам да дойда... понеже имам малко ангажименти преди това, не знам дали ще успея за 16:00 но ако идвам ще звънна да ме включите в пазаруването:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

съжалявам колеги,аз съм на работа до 19.00,така че само мога да съжалявам.за тези който не са ходили досега нека отидат ,няма да съжаляват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Барбекюто беше направо супер. Още съм малко схванат от народната топка (на която паднахме позорно от отбора на палаткаджиите), ама за сметка на това пък и главата ме боли зверски. :D Искам да се извиня на вегетарянците за слабото представяне, но ме спипаха доста неподготвен. Другия път ще вземем повече зеленчуци, и ше извъртим една салатка с домати и краставици. Специален поздрав и на фингър тима. Китарите им отново бяха на много високо ниво. Качвайте снимки, че имаше доста добри попадения.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам .... беше много забавно :D Аз като един невегетарианец мога да кажа евала на готвача :D ... и най-новото му произведение - лютеница с лук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам мускулна треска от народната топка, огромно облекчение е за мен, че не съм единствената :dry: Беше много хубаво, аз пък искам да благодаря на майстор - готвачите, и на майстор - свирачите :D Всичко беше супер! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се изкажа от позицията на вегетарианците - всичко беше супер! Изкарах ме си страхотно! Поздравленя за готвачите! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За загубата на народна топка Блонди е виновна... първата игра ги бихме, но после отпаднахме физически понеже Блонди пазеше яростно яденето и даже по една филика с лютеница с лук не дава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

За загубата на народна топка Блонди е виновна... първата игра ги бихме, но после отпаднахме физически понеже Блонди пазеше яростно яденето и даже по една филика с лютеница с лук не дава ;)

Ти нали още не си член на Тюлен фенклуба, значи няма опастност да те изгонят от него, ако поотслабнеш малко :) А относно филийката с лютеницаааа... на предишното барбекю започна с филийка и спирка нямаше... та накрая някои и гладни останаха... затова всички заедно на масата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Много си строга бе блонди .....по-добре един двама гладни накрая отколкото всички гладни , щото не даваш манджата ;) За другия път .... всеки да си носи от вкъщи по 1-2 сандвича ;):):) за предястие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За загубата на народна топка Блонди е виновна... първата игра ги бихме, но после отпаднахме физически понеже Блонди пазеше яростно яденето и даже по една филика с лютеница с лук не дава :D

Ти нали още не си член на Тюлен фенклуба, значи няма опастност да те изгонят от него, ако поотслабнеш малко :P А относно филийката с лютеницаааа... на предишното барбекю започна с филийка и спирка нямаше... та накрая някои и гладни останаха... затова всички заедно на масата ;)
аааааааааааа,тая Блонди,много лоша бе! :D Не я щем! :D stan4o,ние като нападнем тавичката с ПРАСЕНЦЕТО от две страни,да я видим тогава! ;) Тоя ТЮЛЕН клуб на кило ли приемат членове? :D Щото и аз съм кандидат! :D Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На кила и на възможности!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кила и на възможности!

Даи подробно де! :D Или да търся из форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подробности срещу дясната буза на прасето, в събота я чакам за вечеря, прати ми я по DHL. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Подробности срещу дясната буза на прасето, в събота я чакам за вечеря, прати ми я по DHL. :D :D

DHL,ама студена,залоена,кво ще кажеш на место!Да заровиш ръце в тавата и да я резнеш! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е хубаво, имах желание, даже още имам, но излезна друго мероприятие и се прецакаха нещата, мноо ме е яд. Но как сме тръгнали често ще има такива хубави моменти и ще ми мине. :D Пийте по-неколко и за мен и весело. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит. Това ще е първото ми барбекю. Точно поради тази причина не разбрах много добре какъв е часът и кое е мястото, затова изказвам предположение: Била България в 16.00ч.?Айде, ще взема федербали и топки (по едно от вид, де), виждам че се котират ;) (или това за народната е било партенка?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не разбрах много добре какъв е часът и кое е мястото, затова изказвам предположение: Била България в 16.00ч.?...

Как така не си разбрал... пише го в първия пост от темата ;)

...Среща на Била България в 16.00ч., пазаруваме и се отправяме към обичайното място... за парти край огъня до късно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Който има палатка, да си носи. С Краси ще нощуваме там. Ако са останали мераклии, продължаваме и на следващия ден. :angry:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път и аз ще доида :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз този път няма да мога .... пожелавам ви приятно пре(с)пиване :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Както зачестиха срещите ни всяка седмица на хапване и пийване, май Тюлен фен клуб ще нарастне много бързо, лошо нема, важно да е благо на душата! :dry::dry: :dry: ;) TULEN RULES!

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май Тюлен фен клуб ще нарастне много бързо,

чакаш дете ли? споко бе мъж не мое да забременее :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

Аз този уикенд съм сФободен. Така че мисля да дойда. Ама нямам палатка , така че (подсмърч подсмърч) няма да съм с нощуФка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам мацка, така че и аз без нощувка.. :thumbs1::-D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко време не си спал? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора седмица вече... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си наблегнала на снимането на тюленски задници :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях аз ... друг беше зад фотото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zvero

Видях снимките :cool: Много яко барбекю сте имали :plane: Утре ще разказвате на седмичната,ако дойдете там :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвала Karlo, много яки снимки, очакваме те на Искъра тая седмица. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Абе кой е колегата дето на всяка снимка ръба солети? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

Абе кой е колегата дето на всяка снимка ръба солети? :)

познай от 3 пъти :) 7 поста над теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...