Jump to content
Guest K1r1L

седан или хечбек

Recommended Posts

Guest K1r1L
Публикувано (Редактирано)

здравеи колега за коя година хонда говориш и хонда в турция незнам да правят ?????????????????но все пак година (Генерация знаеш ли?)за да можем да ти помогнм трябва да знаем поне някои елементарни данни :fun:година кои двигател те интерисува :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road
Отговорено (Редактирано)

здравеи колега за коя година хонда говориш и хонда в турция незнам да има..?????????????????но все пак година (Генерация знаеш ли?)става въпрос за нова кола, 2008 г. не знам коя генерация се пада. седана се прави в турция, хечбека в Англия. motora e 1,8 i-vvtec, ili ne6to podobno

Редактирано от lord_of_the_road

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и по-мощни двигатели вярно е, и на мен също ми харесва седана. обаче ми правят много добра оферта за хечбек от хонда и е фул екстри, тип троник 6-степенна. не исках да слизам след теста дето го правих. предавките можеш да ги сменяш и от лостчета на волана, като формула 1 е (виж профила ми)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за европа няма по мощна версия при седан.(освен в англия)А за фул екстрите ;) няма лошо щом е нова поне да има от всичко :fun:(и хетчбек не бих отказал просто върху него нямам преки набюдения само съм сядал в него и нищо повече ;) ;) :D;):D;):P;) ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май в Турция правят Сивик седан И Сити, поне ако се съди от една статиика ккъдето извадих това: "We are producing Civic Sedan and City [car models] at the moment. The production of the second generation City will shift to Japan, but we will continue selling City in Turkey as an imported product. A second model with a capacity of 100,000 units will replace City. The details of this model will become clear at the end of the year. It might be Accord, or a brand new model,"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм компетентен много ама това което знам е от един приятел който работи във фирма за шофьорски курсове, мисля 4е е само в софия с новите сивици и ми каза че за първите 3 месеца няколко пъти са имали сериозни повреди. Не каза точно какво но не е ясно дали са от по некачествени материали или е заради неопитните шофиори които натискат газ и спирачка едновременно или с десен крак натискат съединителя а с левия спирачка :fun:И тои си купи лична за него новия акорд защото беше правен в япония.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва колата....хеча се прави в англия!Ако не ти трябва да мъкнеш много багажерий а и хеча е достатъчно голям на задните седалки!Скачай в него и пей! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А е Киро седана има и по мощен вариант: JDM Type R K20A 225hp :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм компетентен много ама това което знам е от един приятел който работи във фирма за шофьорски курсове, мисля 4е е само в софия с новите сивици и ми каза че за първите 3 месеца няколко пъти са имали сериозни повреди. Не каза точно какво но не е ясно дали са от по некачествени материали или е заради неопитните шофиори които натискат газ и спирачка едновременно или с десен крак натискат съединителя а с левия спирачка :)И тои си купи лична за него новия акорд защото беше правен в япония.ми аз затова ще си взема (дай боже) такава без съединител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми аз затова ще си взема (дай боже) такава без съединител :)само да ти кажа;)че сивик 2006-7сме го тествали много пъти и стартове е правил(доста) вече е над 25-30к км нищо му няма незнам тези(шофери) какво са правили на съeдинителя ама е Тестван че е желязо така да се каже даже ако се вгледаш на снимката ми (подпис ще го видиш нареден на старта;):);) ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...