Jump to content
ШМИРГЕЛ

ПРАСЕ с ПАЛАТКИ

Recommended Posts

Guest bate_em4o

Имам въпрос ще имали скара или нещо което да се използва за печене!

Аз имам 2бр. ще взема и дървени въглища за всеки случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма концерти по това време (то май няма) съм там...

 

Stan4o: Ian ще се включи ли?

Здравейте, банда!

 

Досега следях редовно темата и се опитвах да си оптимизирам задачите така, че да мога да дойда... И успях! Купувам палатка и каквото там трябва тия дни и идвам! Знам, че за разпъването ще има кой да помогне с опит и приятелски подвиквания тип "Шшшш, тва въже не е за там, бе Каспаров, я виж по-добре..." и не се притеснявам, че ше мий А

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж горе кво пише и се включвай в мръвките с тея 30лвКато гледам май софийската група ше купи мръвки, зарзават и бира?Щом ти имаш PVC прибори за еднократна употреба да не купуваме. Аз имам малко останали от националната също... Довечера ше направя инвентаризация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въздушната ПУШКА и ПИЩОВ (напълно истински и много яки!)... заедно с прилично количество съчми (1500+ на брой... чашки май им е научното заглавие

И ловец съм и рибар съм... е това е събрахме се :ph34r:

Пловдив на вас се пада честта да избирате мястото защото софиянци мислим да пристигнем към 21:00 (наготово).

Последно ще търсим място след като минеш по стената има черен път който е около язовира? аз такава информация имам;) БТВ: имайте предвид че ние не сме с от най проходимите коли той бате Емчо е лесен с джипката ама другите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o
Отговорено (Редактирано)

Тръгваме в петък около 15ч. 4 коли.В събота още 2 или 3.

Ако някои от София пътува по-рано,да търси место за 12-14 палатки и да си даде тел.

ако "не",ние търсим.Има голям паркинг преди стената откъм с.Антон(според сателита) да се чакаме там с новодошлите.

Ето моя 0888 509 617.

 

Да си вземете бански! :rolleyes:

Ще има и нощно къпане! :lol:

 

Някои ако може да подрънва на китара(не,че мога да пея-като Станимъшко магаре излиза :D ),или да надува дудуче,гребенче или там квото може,да се пробва! :lol:

 

 

ian,радвам се,че се присъедини! :D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

виж горе кво пише и се включвай в мръвките с тея 30лв

Аве четоф сичко... ама нали туй написах, че по-добре да не се дублират некви работи, кат всеки купува...

 

...ама ОК, ше взема ядене и пиене (бира и безалкохолни) за тез пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

виж горе кво пише и се включвай в мръвките с тея 30лв

Аве четоф сичко... ама нали туй написах, че по-добре да не се дублират некви работи, кат всеки купува...

 

...ама ОК, ше взема ядене и пиене (бира и безалкохолни) за тез пари.

 

:rolleyes: Пич,даваш мангизите на Big Blonde Wolf ,тои деиства вСофето,ако сте далеч един от друг,виж там разберете се! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o
Отговорено (Редактирано)

ti6o,тегли на булката един кютек и като те изгони,идвай! :lol:

Стига само си чел! :lol:То(прасенцето) ще бъде напълнено,затапено с лимонче и морковче,опекано в тавичка и доставено на купона! :rolleyes:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka
Отговорено (Редактирано)

bate em4o пожелавам ви незабравим уикенд! Жалко че не можем да дойдемп.п. Тi6o и "булката" за мезе ги взехте.... хайде стига вече:rolleyes:

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o
Отговорено (Редактирано)

bate em4o пожелавам ви незабравим уикенд! Жалко че не можем да дойдем

 

п.п.

Тi6o и "булката" за мезе ги взехте.... хайде стига вече :rolleyes:

Айдеееее дойде пъдаря и ни разгони :lol:

 

Сателитна снимка с потенциалните места:

Публикувано изображение

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o
Отговорено (Редактирано)

bate em4o пожелавам ви незабравим уикенд! Жалко че не можем да дойдемп.п. Тi6o и "булката" за мезе ги взехте.... хайде стига вече:rolleyes:

Мислех да потворя малко по темата,ама си викам-я по-кротко,да не забъркам някоя семеина драма. :lol: Съжалявам ако съм прекалил.Моля,да ме извините! :D:lol: АААИИДЕЕЕЕ НА КУПОНАААА!! :D Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,то, бирата-все на "чуррр,мама" те кара,аз съм предимно на блага ракийка :D ,ама няма проблем иначе. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инвентар:50 чинии15 чаши20 ножа....

При мен има почти цял плик ножове останали от барбекюто, 20-30 чаши и 10-15 чинийки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,хора ние сватба ли ша вдигаме,кви са тия количества вилици,ножове,чиний? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам да направим входа 15лв и да има от всичко за всеки, вместо всеки да носи по нещо. Както кажете.

ми Аз съм за:D ние кои сме софийскта група? щом ти го предлагаш значи сте го обсъдили като вариант с реедек, май само Блонди трябва да потвърди че е ОК (то ясно че тук е матриархат и жените командват). Щом сте смятали че ще е достатъчно...Който иска вече нещо извън куверта да си носи!за пиене с Блонди обсъдихме:1. Мастика + мента + мента (повече мента да има за разхладителни летни коктейлчета) и сметанки.2. Ракия +ракия+? (да се презапасим да не налазим на бате Емчо ракийката:lol:)3. Нещо друго (джин, водка, вискита, който иска да предлага аз съм на точка 2:))4. Безалкохолно (пу пу как го казах това)5. ШШШШШуменско6. Бирадруги предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Вземаме и 6 кг. лед,ако трябва повече-свиркаите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе остават по 10лв, надявам се да хартисат от мръвки и зарзават и да купим вафли и суха храна за през деняПиенето си го носи всеки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе остават по 10лв, надявам се да хартисат от мръвки и зарзават и да купим вафли и суха храна за през деня

Пиенето си го носи всеки

Ква суха храна?Я вземете консерви шкембе чорба,пробвах една-става! :D Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не знам,как спите спокоино в София,чак в Пловдив се усеща една вълна на терзание,мъка,страдание и .......! :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е много зле особенно като съм в отпуска и ся ставам. Такова въртене из чаршафите правя.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре няма ли да идва тоя петък така и така не ми се работи :) Рибари имали че да се присъединя към тях все пак ще бъдем на воден басейн грехота да не се хване някоя хубава риба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естественно че има рибари бе градски (споменах ли че и аз съм от Видин), взимай такъмите и да покажем дунавските похвати:)Аз ще взема захранки, стръв итн:wub:

Като си от Видин да не пикаш олио :bounce:AЗ няма да ходя до Казанлък първо за такъми ,така че ше се любувам на рибарите от Видин.:wub::wub::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ловиш риба с ръце ти!Само бира да пиеш. Я разговорете малко за едно ранно тръгване петъка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с reddek уговорихме тва:3 кг домати3 кг краставици2 кг карначета2 кг наденица5 кг паржоли1 кг сирене1 олио1 оцет1 кг сол5 кг шишчета бут2 кг чушки2 кг луки картофиГрубо по 10-12кг мръвка на вечер се падат, мисля, че ше устроят 20-30 човека?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така повечето неща са взети другите ще ги до вземем утре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ке зема и я да довадям до гьола. Ако си остана гладна ше ви съдя после. :angry: Обърнете малко внимание на веге менюто! С Огг се разбрахме, че ще се отчета финансово утре. Айде наздраве! :rolleyes: П.П. Някой да има домашно винце?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-обичам Печено прасенце вътре пълнено с пилета, пилетата пълнени с кюфтенца и от горе небрежно поръсено с луканка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел - гоуфаджия сигурен = 10лвоще двама в ренде засега несигурни :DСофия = 80лв до тук

Reddek се оказа с човек по-малко, но пък двамата с реното идват в събота вечер.90лв пращам следобед.Ако някой се включва - да казва!По въпроса с мръвките, дискутирахме 5кг месо и 3кг наденица. Аз лично съм за шишчета,не за пържоли. Дайте мнение плс
Деси се включи, Янчо също, значи стават 130лв. Масрафа за мръвките май е 105лв, останалото ще го профукам в хит ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

АЗ СЪМ АБСОЛЮТЕН КАРЪК;)Двете леви гуми-аут!Едно гадно железобтонно островче!Естествено същия модел-няма!Кочината спря да пали!Какво става бе хора?Таова чудо не ми се е случвало!Сега утре вместо да стягам багажа,трябва да водя хора да и ръчкат аларми,имобилайзери,компютри, та барем тръгне.След това на гумаджий,да я чифтосат, а забравих и акумолатора се скапа!Жената каза,че няма да се измъкне по-рано от работа-14,30ч. И още,единия секретен болт се прецака!

Гена,в сьбота като присигнеш,едно гоооооооооолямо черпене!Ванка,и на тебе същото;)

Е, гати и деня:D

 

Обаче ще доида,може и с на жената количката,ама съм там!Мам.... му и живот!

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колицата ми е готова! ;) Има ли тръгнали хора?Някви телефони? ;) Пишете бе хора!Към колко часа да ви чакаме,да не се нахакаме всички! :)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То мяй няма да има възможност за Душанци онлайн, но хайде някой като пристигне там да звънне един телефон и да даде малко инфо. Моя телефон е 0887 969876. бате Емчо ти кога тръгваш? кога та те проверя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгвам най-вероятно към 16-17ч.0888 509 617

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Big Blonde Wolf тръгваме към 18.30 та вие ще сте първи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest reddek

За другите незная но мисля че няма да е по рано от нашия час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

От София днес май че тръгваме Аз, reddek, Огнян и Деси. Утре рано сутрин пристигат Блонди, Ян след обяд Тишо и булката :) май не съм пропуснал някой....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Последна информация Всичко е купено и само чака да се занесе до лагера :)Така с огнян и станчо се разбрахме последните данни са че тръгваме в 7 от шела на богров след което грубо час и нещо път може и по малко та значи очаквайте ни към 8 и нещо!

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААИИИИИИИДДДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:)!;)!:P!:P!:D!:D!:P!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мръвките са взети и се пазят в специален контейнер, обливани с течен азот2х6х1.5л шуменско специално не успяха да се вместят в контейнера и ще ги изстудяваме на място. Аз ше си зема междувременно малко количество студена бира колкото да изкарам първия напън :)19:00 на шелла манамана

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...