Jump to content
ZaRRicK

Търся Хонда Сивик 6та генерация.

Recommended Posts

Търся Хонда Сивик 6та генерация хеч с три врати.

След 97а година (ако е много запазена може и от 96а). Пробега има ли смисал да го коментирам? Ясно е че е желателно да е по малък smile.gif

Двигател за предпочитане 1.4 - 90 коня. Не ми трябва да е над 100 коня, заради данъка (колата ще е за майка ми).

Да си е stock.

Климатика е желателен, но не задължителен. Ако всичко останало е ОК това няма да е определящо.

Единствено искам да не е удряна. Други екстри не търся чак толкова.

Цена до 4700-4800лв.

 

Моля към офертите прикрепяйте и снимки, както отвън и на салона, така и на багажника и на двигателния отсек. Благодаря Ви!

Имаме възможност за оглед както в София, така и в/около Бургас.

 

За сега това се сещам. ако има нещо друго ще допълвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли няма да се продава стокова 6та генерация хеч?Модераторите, моля ви, изпълнете молбата ми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е по-добре, успех в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WANTED:Honda Civic хечбек - 3 врати1997-2001 1.4 -90hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам такава ама цената е по височка-6200та 1.4 90к.с 1998г с голямата емблема отпредклимаел.фаровеел.стъклаел.огледалаляти джантиперфектна и вътре и вънчисто нови 4бр-летни гуми клеберчисто нови 4бр-зимни пирелигазова уредбасменени масло,филтри,ремък,ролкастерео алпин с мп3всичко е сток нищо не е рязано преправяно и тн.минат преглед до 6.2009 изастраховка до 6 2009винетка до 2009Милен-0885030864

Редактирано от Cucci

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако търсиш още може да се договорим за моята ......можеш да я видиш на долните линкове..... ако решиш нещо 0885920916 стефан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...