Jump to content
marrrto

Съвет за покупка на хонда

Recommended Posts

Здравейте, нов съм и имам няколко въпроса. Днес попаднах на една хонда акорд купе 2000г. и ми хареса ужасно много. Ето линк към обявата http://mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11213302525953688 Въпроса ми е дали си заслужава този модел, защото нямам никаква представа от Хонда. Чувал съм доста добри неща, но все пак. Интересува ме горе долу колко ще излезе обслужването. Какви са цените за смяна на части по окачването. Единствената забележка по външния вид е че е счупен фара- колко би струвала смяната? Всички съвети ще са ми от полза. Колата е страхотна и съм готов веднага да я взема, но все пак. И бихте ли ми препоръчали сервиз за пълен преглед преди покупка. Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се насочил колега, но пиши от къде си, за да може някой да ти препоръча майстор за предварителен оглед на колата. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се насочил колега, но пиши от къде си, за да може някой да ти препоръча майстор за предварителен оглед на колата. Успех!

От софия съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanyo75

Колеги.И аз ще взимам такава от англиа.Моля помагайте с информациа,че за първи път ще взимам хонда. :) !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

щом си от софия - ходи при омбре - инае страхотен автомобил !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marrrto

други съвети, мнения, препоръки !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебанията са ми между БМВ 318 и Акорда. Определено хондата превъзхожда бмв-то откъм екстри. Явно прегледа ще реши всичко! Притеснява ме че купе версията на акорда е мало екзотична, не знам ако трябва чати втора ръка как стоят нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебанията са ми между БМВ 318 и Акорда. Определено хондата превъзхожда бмв-то откъм екстри. Явно прегледа ще реши всичко! Притеснява ме че купе версията на акорда е мало екзотична, не знам ако трябва чати втора ръка как стоят нещата

колега.и аз имам същите притеснениа.ама като видях тази кола се влюбих в нея!Страшна визиа има!!!А за части ште си помагаме,нали за това сме тук!!!:love::blabla::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майната като дойде тая вечер ше ти обесни нещата от живота за тая хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майната като дойде тая вечер ше ти обесни нещата от живота за тая хонда

Чакам с нетърпение, защото много се колебая между двете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пишете един ПМ на Майната, човека не е длъжен да чете всички теми :lol:

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

До колкото съм се интересувал за купето карантията му е същата като на европейския седан акорд от същите години 99-02. Мисля че освен 2.0 двигателя, окачването също е същото но тука някой с такава да се намеси. Мисля че и колесната база им е същата, което подкрепя теорията ми че от долу купето и седана са еднакви. Само че надвесите на купето вее са мн по големи и от там то е доста по голямо. Седана също не е за подценяване. Във високия клас аз ги слагам на кантар. Малко след тях слагам Прелюд 5г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се чудиш просто не можеш да сравняваш БМВ 3 та серия и Акорд купе -наистина А иначе модела мисля че е американско изпълнение провери ВИН кода Фара със сигурност няма да е ефтин но ако има някаква аналогия на едно купе сивик направена в Щатите фровете можеха да се намерят малайзииско производство на много по ниска цена отколкото на сивик англииско производство от същата година така че виж точният модел и ВИН и питай напр в БултракоОткъде е внос-ако е от Италия внимавай но не взимай кола само заради емоция-Ако не те кефи една кола въобще не я гледай ако те кефи-ПРОВЕРИ я !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление колата са я продали. Този път реших че ще я проверя преди да я купя, още повече че беше внос италия, но когато се обадих да я карам на диагностика беше продадена. Явно не ми е била на късмет :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пак тука е дошла. Колегата ПИКСИ се похвали вече в другия раздел. Да си призная и аз я бях загледал ама немам лев за такъв лайнер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита и със здраве:unsure: Аз или ще поизчакам да изскочи някоя такава или се мяткам на бавареца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...