Jump to content
ГОГИ

Accord 99g

Recommended Posts

ПРИ НАТИСКАНЕ НА БВТОНА В ЛЯВО ПОД ВОЛАНА МИ СВЕТВА ЗЕЛЕНА ЛАМПИЧКА ВЪТРЕ В БУТОНА НО НЕ МИ СВЕТВА ЛАМПАТА КОЯТО ТРЯБВА ДА СВЕТНЕ В ТАБЛОТО И ЧАК ТОГАВА ДА РЕГОЛИРАМ СКОРОСТА ОТ ВОЛАНА АКО НЯКОИ ИМА ЕЛ СХЕМАТА НА АВТОПИЛОТА ИЛИ НЯКОЯ ИДЕЯ ......... :rolleyes: БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си натиснал тази ляво от волана трябва да му зададеш скоростта със Set, но си махни крака от газта. И чак след това светва лампичката на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази в таблото светва едва когато застопориш скоростта от волана, а не когато само си активирал автопилота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...трябва да му зададеш скоростта със Set, но си махни крака от газта...

След като отговорихте на колегата, бих искал да използвам темата, за да попитам наистина ли е задължително да се махне крака от педала на газта, както пише Martinez, преди да се зададе желаната скорост и защо?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА ЩЕ ОПИТАМ И ЩЕ ПИША ПАК ДАНО СТЕ ПРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

забравих да спомена, че в движение можеш ръчно да ускоряваш или намаляш с копчетата, за да не си хабиш подметките - поне на мен ми е и по-удобно така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш лошия навик да си държиш левия крак на педала на съединителя, зелената лампичка на таблото няма да светне - няма да се включи автопилота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest inferno

Я да попитам и аз нещичко:Отскоро съм с Honda Accord 2.0 tdi 98 g. възможно ли е да се сложи автопилот и какво е необходимо за целта? (освен мъжа с бялата униформа?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПИТАХ КАКВОТО КАЗАХТЕ НО НЕ СЕ АКТИВИРА ЛАМПАТА В ТАБЛОТО И НЕЩЕ ДА ЗАХАПЕ АКО НЯКОИ ИМА ЕЛ СХЕМА ИЛИ МОЖЕ ДА КАЖЕ КЪДЕ СА РАСПОЛОЖЕНИ ВСИЧКИ КОМПОНЕНТИ НА АВТО ПИЛОТА НЕКА ПОМАГА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

колега когато си над 60км е възможно да се активира автопилота и не натискай педали защото се дезактивира.единствено задържаш педала нагаста на желаната от теб скорост,чукваш веднъж ресет и после задържаш бутона около 2,3сек и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Моят круизконтрол се активира след 40 км/ч , като след това подаването или отнемането на газ от педала (или от волана)не го деактивира. Спирачката естественно е с приоритет, а трети педал нямам и не знам там "кой-кого" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...