Jump to content
bObChU

D16z6,z9

Recommended Posts

егати на 7800 е моя прекасвач,нямам чип с чипа ми е на 8000 имам приятел пак със з9 и неговия е на 7800 :):) беше с 14ки на 7800 му беше шак прекасвача сега е с 16ки пак на толкова и аз сам слагал 15ки,14ки, сега сам с 16ки и е на 7800 винаги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....моята изключи на 1-ва на 60км/ч на 6200 об.,на 2-ра на 100км/ч при 6300/6400 об. а на 3-та 145км/ч при 6000 оборота не повтаря изключвча на едно място :) .....не знам как връщат километрите на колата когато я гласят за продан но може би това е причината да не отчитат правилно оборотомерите ни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъсвача не се влиае от гумите , и 20-ки да сложиш пак ще си е там където си е бил с 14-ките.Километража също ще си показва същото , но с по-големи джанти/гуми просто колата ще се движи реално с по-висока скорост и ще ускорява по-бавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарение на колегите iXi и informer замерихме колата с тяхната уникална джаджа и установихме,че всичко си е наред,няма грешки,прекъсвача се включва на 7200-30-50 ,мощноста на колелата показа 108-110 коня,в-тека се включва на 5000,общо взето всичко цифри бяха като заводско описаните,за което съм мнооооо щастлив!Благодаря на всички за отзивчивостта!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...