Jump to content
Guest Al_Capone

Искам да си сложа сам газово

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Аз лично не бих те съветвал да си монтираш сам газовата инсталация ако не знаеш какво правиш. Най-малкото една презатегната конусна гайка по тръбопроводите ще те вкара в страшно приключение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

като виждам , май неси изобщо наясно с инсталацията , то си има и тънкости и едва ли ще ги знаеш така ,че както каза Al Capone по добре неси играй сам , а ми си намери в кой сервиз ще ти излезе най изгодно да ти я поставят както си трябва :huh: Luck :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нама невъзможни неща!Колега аз сервиз за газови инсталации направих и все още по газовата инсталация не пипам - имам си механик за това.А като цяло изглежда просто. Но както и да е, ако я направиш читаво мини през сервиза да ти я регистрирам - струва 35 лв.До скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, мисля че си е чист риск, да си слагаш сам газово. Моето уж го слагаха "майстори", та взе че гръмна :cool: Виж за други ремонти, ако ти се занимава, бих го разбрал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това което мога да те посъветвам аз е....... Накупи си всичко необходимо, газов съд, изпарител. реле, (клапан) ключе, евентуално и плочка по размера на дросела ти и тръба. Монтирай си съда в багажника, прекарай си тръбичката до изпарителя, възжи го и него към колата, сложи си ключето, и си прекарай кабелите и накрая иди някой да ти ги донавърже и настрой нещата и си ОК. Това според мене е най-добрия вариянт за качество и икономия :cool: Успех

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest themowl

Заслужават ли си 150лв, за да караш с риск да се случи нещо? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не си заслужава, но ако човека си разбира, нека си я сложи сам. Докато не опита, няма как да разбере. Колега, ако си вярваш на уменията давай смело. И да се похвалиш. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак съм карал два фиата преди хонда и доста съм се понаучил по колите кое как става,ще пиша ако се реша сам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех, ама съм чувал, че като гръмне някакъв вид гориво сгъстен под налягане, и ставаш на парчета... само да отбележа знанията си.Аз лично никога няма да правя нещо по колата си, което ще ми коства живота ако сбъркам. Виж да си сменя дистрибутора, да си сменя... гумата! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако имаш желание и познати които са го правили, не знам защо се колебаеш ...баща ми направи по същия начин, монтира си газовата и отиде само да я регистрира ... не е голяма философиясамо не бързай, и си обмисляй всичко внимателно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...