Jump to content
gatsata

Хонда Сивик 1,4i

Recommended Posts

Интересувам се какви пари струва кола, като моята. Хонда Сивик 1,4i '97 5 врати, 90 коня, англичанка, черна перла, ел. пакет, хидражлика, стерео,и всички подробности за тази марка. Колата е в доста добро състояние. Питам, понеже ми се иска да я сменя със същия модел, но 170 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Читава струва май към 5-5500 евро + акциз. Е има и такива от 3 до 5хил евро, но акциза пак си стой.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай обявите и ще разбереш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest typeR_girl

Има начин да не плащаш акциза,ако намериш правилните хора.Другия вариант е да си смениш мотора с по мощен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се какви пари струва кола, като моята. Хонда Сивик 1,4i '97 5 врати, 90 коня, англичанка, черна перла, ел. пакет, хидражлика, стерео,и всички подробности за тази марка. Колата е в доста добро състояние. Питам, понеже ми се иска да я сменя със същия модел, но 170 коня.

Колега ако минеш 120kw ще плащаш акциз,затова си вземи vti,160hp.Решаваш си проблема и си спестяваш акциза който ти е 4500лв.После с тея 4500лв можеш да си компенсираш 10-те кончета :cool: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои ще ми кайе ли все пак, колко струва моята кола. Мисля че не съм споменал за боята. Води се черна перла, но маи е графит или нещо подобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се какви пари струва кола, като моята. Хонда Сивик 1,4i '97 5 врати, 90 коня, англичанка, черна перла, ел. пакет, хидражлика, стерео,и всички подробности за тази марка. Колата е в доста добро състояние. Питам, понеже ми се иска да я сменя със същия модел, но 170 коня.

[/q]

Колегата пита неговата колко струва а не VTI-kata :cool: . Аз имам съвсем същата само дето не е черна и я взех преди 6 месеца за 6500, но като сложиш за гуми и консумативи и ако има каско гражданска и винетка може и повече. Дано да съм ти помогнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ако има и други мнения- давайте. Има си всичко, дори и каско. Аз си я карам и извън София и то често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Моята е същата (твойта нали има и климатик, че не разбрах от поста, мойта има), но 2000 г, с чисто нови гуми с лети джанти, взехме я за 7700 лв миналото лято. Дано съм ти дала някаква ориентация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gatsata

да има. сега имам е..ти проблема. не мога да продам 4 14-ки алуминиеви джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Колега дай да ги видм джантите. Аз съм със стоманени 14-ки и се чудя дали да сменям.Ако искаш пусни една снимка. Аз съм със сивик аеродек. Да видим дали стават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...