Jump to content
Wardog

Въпрос отностно Шортшифтър

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, Откакто си сложих шортшифтър имам чувството, че скоростите ми влизат по-трудно, а по някой път задна дори не иска да влезе въобще и трябва да включа 1ва и след това задна. Нормално ли е това или просто аз си въобразявам за съществуването на такава промяна и просто колата си е била така и преди, но не съм обърнал особено внимание!? Благодаря ви предварително

Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е характерно за задната, аз винаги вкарвам първо първа и после задна, но с шифтера си става превключването една идея по трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с намаляването на преместването се увеличва усилието. Затова скоростите принципно влизат малко по-трудно. Но това че задна не влиза не е добре. Положението ще се влошава макар и бавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите отговори. 1нет ... рядко ми се случва за задната, но и аз си мисля че не е на добре, но все пак реших да попитам. някаква идея от какво може да е или като ми отворят скоростите ще се разбере !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вреди ли шифтъра по някакъв начин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не вреди, но според надежни източници шифтъра предизвиква грешни навици при смяна на предавки, което води до скапване на синхронизаторите и или превключващия механизъм.Не съм сигурен в последното, но има логика стига човек наистина да се вживее в бързото сменяне на предавки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

е сигурно де то ако ръгаш като изоглавен и без да си със шорт пак ще им се разкаже играта след известно време предполагам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

маи наистина чупи синхронизатори наи вече на д-серия кутиите при б-серия :D са по здрави.аз за това се бях разобедил да слагам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сигурно де то ако ръгаш като изоглавен и без да си със шорт пак ще им се разкаже играта след известно време предполагам!

според мен е точно така, но като че ли хората като сложат шорт шифтър почват да ръгат повече от преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,тъкмо мислех да слагам а вие ме разубедихте.....ц,ц,ц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко го сложих и не виждам какво общо имат синхронизаторите с това,ако ръгаш като каруцар нищо не може да те спаси,ако се счупи нешто ще споделя с вас!Мога да кажа,че е баси кефа и всеки си решава сам за себе си!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

ами аз карам вече повече от година с шифтър и досега не се е счупило нищо и се надявам да не се и чупи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

bobchu и Wardog,някъде да съм казал че наличиено на шорт шифтър троши синфронизатори? зависи от магарето, не от шифтъра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...