Jump to content
alpinab

Запитване за логото на клуба

Recommended Posts

Получих файлчето. Благодаря на Kicko. :) Събота - неделя, като остане време, ще видим какво може да се направи с тези лйснички.Ако всичко е наред с файла ще пусна една анкета, кой-колко и т.нат. Аз кола още немам , ама ентусиазъм - бол! :)

Колега евала за ентусиазма :) Да се надяваме, че ще има развитие,като гледам тия лайсни са много въвежни и ще продължават да се търсят.П.С. Ако евентуално се поръчат ще е хубаво да помислим и за благотворителност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ми е малко пояснение.Не съм ги виждал тея лйсни на живо и не звам от какво са изработени!Според мен е самозалепващо фолио, което се лепи на свободното място под номера.Така ли е?

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам началото на постовето по тая тема и има един с снимка на готовите лайсни в кашон.Изглеждат ми алуминиеви :huh: . Заблудил съм се явно.. Все пак ще питам дали може да ги направи моя френд. Утре ще пиша.

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаисната е пластмасова колега! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ако евентуално се поръчат ще е хубаво да помислим и за благотворителност!

Помислено е, прочети темата по-внимателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, лоша новина.Моя човек може само от самозалепващо фолио да ги направи, а мястото под номера е ограничено и не се вижда хубаво. Пробвахме но не става добре.Съжелявам :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, лоша новина.Моя човек може само от самозалепващо фолио да ги направи, а мястото под номера е ограничено и не се вижда хубаво. Пробвахме но не става добре.Съжелявам :P

Имах голямо желание за тези лайсни. :) Все пак благодарим за положените усилия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя човек може само от самозалепващо фолио да ги направи, а мястото под номера е ограничено и не се вижда хубаво.

Пластмасови лайсни, чисто черни, на които би могъл да залепиш фолиото, се продават. Моята първа идея беше точно такава и затова си бях купил такива. Ето оригиналната тема от където тръгна всичко : http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=104362Както може да видиш тези празни, ненапечатани лайсни ми струваха 2.50 бройката защото не се продаваха отделно от пластмасовата основа за номера. Значи, сложи си и цената на самозалепващото фолио и виж колко ще излезне. След това го сравни с цената на Дичев за готови напечатани лентички. Естествено, варианта с фолиото си има предимствата - може да направиш малко бройки (при Дичев мин. е 100), може да си съчиниш някой луд дизайн и да си наистина уникален :( Една идея, ако ще го правиш с фолио - отгоре можело да се лепне още едно по-специално което предпазва от надрасквания, или пък да се пръсне с някакъв лак за да не почне да се отлепя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже пропуснах няколко пъти възможността да се сдобия с лентички за номерата с логото на клуба сега съм решил да си поръчам при един приятел, който с това се занимава. За да не откриваме топлата вода ми трябва файла от който са печатани предишните ленти. Моля, който го има да ми го прати на мейла - r.popov.bg@yahoo.com.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма такива в излишак,много искам и аз да се сдобия с такива лайсни :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Такива лентички има при Омбре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :D гледам че отдавна не сте писали по темата и се чудех дали всички вече си имат а само аз останах без :huh: Моля кажете дали има при някой останали такива за номерата искам 2 и едно стикерче с Хонда фен клуб ако ми кажете от де да си намеря евалЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, писал си веднага след НАЧАЛНИКА. В профила ти пише , че си от София.....Отиваш в сервиза на Омбре и там ще те уредят. Ако не знаеш къде е ... форума има и търсачка.Ако там нямат и си много на зор :huh:, пиши едно лично може и да имам 1 комплект останал някъде

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...