Jump to content
alpinab

Запитване за логото на клуба

Recommended Posts

Искам да помоля колегата Кико ако е поръчал да каже за да не се занимавам и да се организираме да дадем пари.Ако не да продължава да се занимавам аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се обадих да питам кво става - казаха ми че са готови! Не очаквах толкова бързо да станат. Проблема е, че са в Пловдивско някъде, а аз няма да си ходя нататък поне до 15-ти. Така че моля, имайте малко търпение. След това тръгвам към морето (на 16-ти) и мога да посетя там някой желаещ... Цената която ще платя аз е 200 лв. - по 2 лв. бройката. Не искам печалба, така че цената си остава 2 лв., отстъпка за количества - естествено няма :lol: ! Ако искате да се включим в благотворителността, можем да направим цената 3 лв. и всичките 300 лв. да ги дарим след това, какво ще кажете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се обадих да питам кво става - казаха ми че са готови! Не очаквах толкова бързо да станат. Проблема е, че са в Пловдивско някъде, а аз няма да си ходя нататък поне до 15-ти. Така че моля, имайте малко търпение. След това тръгвам към морето (на 16-ти) и мога да посетя там някой желаещ... Цената която ще платя аз е 200 лв. - по 2 лв. бройката. Не искам печалба, така че цената си остава 2 лв., отстъпка за количества - естествено няма :lol: ! Ако искате да се включим в благотворителността, можем да направим цената 3 лв. и всичките 300 лв. да ги дарим след това, какво ще кажете ?

Аз съм ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 3 лвСвиркай като са при теб и да се организираме да си вземем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи със сигурност ще взема 2 бройки по 3лв. А дали има изготвен списък със желаещите? Ще стигнат ли тези 100 бройки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И за мен две бройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, списък има, стремя се да е максимално честно и открито всичко. В списъка съм сложил хората в реда в който са проявили интерес в тази тема. Има някои които са писали по няколко пъти че искат, в тези случаи само променям бройката ака има нужда. Има няколко човека, които са изявили желание, но не са споменали бройка - за тях съм писал въпросителен знак. Заявените бройки дотук, без тези с питанките са 96. Значи, има реална опност тези които от тук нататък заявят желание да останат без... В зависимост колко са, ще мислим за друга поръчка, но засега е рано да се мисли по този въпрос.Ето това е списъка:alpinab - 2ShEfA - 2quni - 2west bam - 4dida81 - 2bobchu - 2DjSprite - 4typeR_girl - 2Carvin - ?stany68 - ?Stefan Lalev - ?rulemaker - 2Stefan Milev - 2Wish - 2Morridina - 2CIVICwarrior - 2V for Vendetta - 2tazzz - ?Honda_Fena - 2tiankata - 2Dilqn Mitev - 2xzibi7 - 2Явор - 2noname - 2dio - 2Karlo_Design - 2kakodaf - 2ecs - 2enigma - 2elmo - 4Мария Илиева - 2Zvero - 2pit - 4Dragi4 - 10hondю - 2Stancho - 2Ganchev - 2Big Blonde Wolf - 2igmhonda - 2todorov - 2don4o_tsarev - 2nuddy - 2UniCorn - 2Al Capone - 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'kicko', смятай ме и мен с две бройки ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събраха се даже повече от 100, сега сме в очакване :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, списък има, стремя се да е максимално честно и открито всичко. В списъка съм сложил хората в реда в който са проявили интерес в тази тема. Има някои които са писали по няколко пъти че искат, в тези случаи само променям бройката ака има нужда. Има няколко човека, които са изявили желание, но не са споменали бройка - за тях съм писал въпросителен знак. Заявените бройки дотук, без тези с питанките са 96. Значи, има реална опност тези които от тук нататък заявят желание да останат без... В зависимост колко са, ще мислим за друга поръчка, но засега е рано да се мисли по този въпрос.Ето това е списъка:alpinab - 2ShEfA - 2quni - 2west bam - 4dida81 - 2bobchu - 2DjSprite - 4typeR_girl - 2Carvin - ?stany68 - ?Stefan Lalev - ?rulemaker - 2Stefan Milev - 2Wish - 2Morridina - 2CIVICwarrior - 2V for Vendetta - 2tazzz - ?Honda_Fena - 2tiankata - 2Dilqn Mitev - 2xzibi7 - 2Явор - 2noname - 2dio - 2Karlo_Design - 2kakodaf - 2ecs - 2enigma - 2elmo - 4Мария Илиева - 2Zvero - 2pit - 4Dragi4 - 10hondю - 2Stancho - 2Ganchev - 2Big Blonde Wolf - 2igmhonda - 2todorov - 2don4o_tsarev - 2nuddy - 2UniCorn - 2Al Capone - 2

Евала колега евала ;):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако станем повече предлагам да се ограничим с по една, да видим как ще стоят на колите и после да направим втора партида?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен 4 бройки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dio

ако станем повече предлагам да се ограничим с по една, да видим как ще стоят на колите и после да направим втора партида?

скоро ще станем толкова желаещи, че ще има по половин за всеки ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daka

и две насам ако може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

за мен 6 бр. ако може :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам сигурно са свършили вече свободните, но ако се намират още две искам и аз .... :lol: Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега хвала на такЪви фенове;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още има или ще има и аз ще отнеса два броя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 броя и за доктора че ми е празна колата, пък ако имаш и стикер на фен клуба сложи и него в пратката за Габрово, даваи лично ако са останали да ти давам адреса за куриер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт по темата:Имаме застой :) Днес трябваше да ги взема, но не се получи. Доста неадекватно ми говори по телефона г-н. Дичев. Първо, като му се обадих 6-ти Август ми каза, че са готови и че ще ги докара до офиса му в София и ще ми се обади да ида да ги взема. След като до 12-ти не ми се обади, аз му звъннах. Той каза, че още не са готови! Аз му напомних, че ми е казал, че са готови и той каза че сигурно се е объркал нещо и моите са наистина готови щом така ми е казал. Аз му обясних, че вече не ми върши работа да ми ги кара в София и ще си ги взема от Пловдив в петък на 15-ти ако може... Той отговори че няма проблем, да му се обадя в петък да се разберем, той щял да ги остави някъде при негови хора и ще ми каже къде да мина да ги взема. Днес звъня - "ааа, утре ше ги правим". Аз - "Ама как така, нали миналата седмица още бяха готови?!?!?" Той - "А, така ли, ами сега не съм в офиса, ще ви се обадя като се върна и проверя какви имаме там готови." След няколко часа пак звъня аз, защото ми писна да чакам - питам го дали се е прибрал в офиса - още не е, като се приберял щял да ми звънне. Еми сега е 21:11 и изобщо не мисля че има намерение да ми звъни... Утре пак ще го тормозя по телефона, обаче вече ще съм на път за морето и дори да каже че са при него и мога да ги взема, няма как да стане. А толкова ми се искаше да са в мен като тръгна за морето и да се срещтна и запозная с фенове от онзи край по този повод!Това е засега... ако има нещо ново ще ви ъпдейтна пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Публикувано изображение


Всичко е добре, когато свършва добре!

:D



П.С. след малко ще натворя един пост със списъка от хората заявили желание да получат лентички и ще видим кой от кой град е и може ли да се направи някакво групиране по градове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

kickoooooooo даваи за Габрово че немога да спя ве човек, къде е поста даваи да си видя името че се спекох....Олелееее даваи насам да раздавам на аверите (всичко си плащам) и повече 10-12 ако имашп.п.:МНОГО МАЛЪК ТОЯ КАШОН МИ СЕ ВИЖДА :D

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво сдобих:

alpinab			София			2 бр.						 ShEfA			  София			2 бр.						 quni			   София			2 бр.						 west bam		   Елин Пелин	   4 бр.						 dida81			 Бургас		   2 бр.						 bobchu			 София			2 бр.						 DjSprite		   Варна			4 бр.						 typeR_girl		 Ст. Загора	   2 бр.						 Carvin			 София			2 бр.						 Stefan Lalev	   Варна			2 бр.						 rulemaker		  Панагюрище	   2 бр.						 Stefan Milev	   София			2 бр.						 h			   София			2 бр.						 Morridina		  София			2 бр.						 CIVICwarrior	   Враца			2 бр.						 V for Vendetta	 София			2 бр.						 tazzz			  София			2 бр.						 Honda_Fena		 Пловдив		  2 бр.						 tiankata		   Асеновград	   2 бр.						 Dilqn Mitev		София			2 бр.						 xzibi7			 Габрово		  2 бр.						 Явор			   София			2 бр.						 noname			 София			2 бр.						 dio				Варна			2 бр.						 Karlo_Design	   София			2 бр. sp;					    kakodaf			София			2 бр.						 ecs				Бургас		   2 бр.						 enigma			 Банско		   2 бр.						 elmo			   Русе			 4 бр.						 Мария Илиева	   София			2 бр.						 Zvero			  София			2 бр.						 pit				Добрич		   4 бр.						 Dragi4			 Варна		   10 бр.						 hondю			  Габрово		  2 бр.						 Stancho			Ямбол			2 бр.						 Ganchev			Добрич		   2 бр.						 Big Blonde Wolf	София			2 бр.						 igmhonda		   София			2 бр.						 todorov			Смолян		   2 бр.						 don4o_tsarev	   Пловдив		  2 бр.						 nuddy			  В.Търново		2 бр.						 UniCorn			Пловдив		  2 бр.						 Al Capone		  София			2 бр.						 Orlin Mollov	   Пловдив		  4 бр.						 madrugada		  София/Бургас	 2 бр.						 Plevelcho		  Ямбол/Козлодуй   4 бр.						 civic_1994		 Шумен/Варна	  2 бр.						 daka			   Варна			2 бр.						 White`DeviL		Варна			6 бр.						 deicide			София			2 бр.						 NIO				София			2 бр.						 Malano4e		   Варна			2 бр.						 doctor			 Габрово		  2 бр.						 harabijta		  Шумен			6 бр.						 Iceman			 Пловдив		  4 бр.
Моля, хората, които не са от София и Пловдив, да разгледат кои други има от техния град и да видят дали е възможно да се кооперират за доставката (от една страна един добър повод да се запознаете, от друга, може пък да има някои дето се знаят и не се понасят :D, тогава ще се наложи отделни пратки да се правят).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kicko тъй като бройките не достигат, втора поръчка ще има ли ,или е още рано да се каже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мойте може да ми ги пратиш по Стефан Милев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние 3-мата (doctor, hondю, xzibi7 =6 броя) от Габрово се знаем отлично и се виждаме всяка седмица. Кажи по куриер ли ще ги пращаш че да даваме адрес за тримата или някои ще мине ако има път насам. Маи с куриер ще е наи добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Malano4e, Ми засега не планирам друга, но понеже тази се забави, успях да я променя в последния момент и да поръчам с 50 бройки повече, така че за хората изброени в списъка ще има със сигурност. Честно казано не ми се прави друга, заради голямата разправия...@doctor,Да идеята ми беше с куриер да действаме, но ако има някой път към някоя от дестнациите и изяви желание да извърши доставката - още по-добре. Миналия път така направихме за Варна, съфорумката "Hondichka d14a2" ходеше на лекции там и предложи да помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Malano4e, Ми засега не планирам друга, но понеже тази се забави, успях да я променя в последния момент и да поръчам с 50 бройки повече, така че за хората изброени в списъка ще има със сигурност. Честно казано не ми се прави друга, заради голямата разправия...

ее супер! щом ще има за хората от стисъка(нали и аз съм в него :)) бях се притеснил че няма да стигнат до мене Редактирано от Malano4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, ще идваш ли утре на месечната в София, евентуално тогава да ги вземем или...?Обръщението ми е към kicko де :)

Редактирано от Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, в Пловдив съм. Но ще се постарая за Екото във вторник.

Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник ще дойда да си ги взема моите две заявени бройки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Не, в Пловдив съм. Но ще се постарая за Екото във вторник.

kicko,остави моля те при баща ти 2 бр.(ако има свободни)!Ще мина да ги взема и платя съответно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на седмичната ще се разберем на кои адрес да ги пратиш за Габрово, иначе пътувам за Сливен (рали) ама едва ли някои ще ходи до Казанлък да се видим.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...