Jump to content

Recommended Posts

Значи зех си наскоро червени койовери, сложих ги нагласих ги на желаната височина ( гумата е почти в калника ) обаче колата като се вдигне повечко и пружината идва толкова къса че освата в свободно положение. Мисля че не е редно и много опасно. Отделно почна да вози МЕГА твърдо все едно е заварена отпреде ( отначало като сложих пружините беше доста вдигната и возеше нормално твърдо). Амортисиора е сток, та мисля че в момента нито пружината работи както трябва , нито амортисиора и супер гадно удря при неравност. Моето питане е ако взема спортен амортисиор с по къс ход мисля че ще поема първо той удара и ще почне да вози малко по меко (поносимо) Моля дайте по едно мнение :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами там където са призведени коиловерите няма дупки просто....и нормално е да вози толкова твърдо,коло пружинка е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи амортесиор...И аз бех така ...ся съм мн доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

извинявам се че пиша колега в твоита тема ама искам да попитам,понеже и аз мисля да си взимам коилоувъри,та въпроса ми е аз искам да я сваля с 3 см някъде,и със стокови амортесиори дали пак ще се получи този ефект със увисващата пружина???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм много доволен от нормалното жълто кони, така че ако ще е кони, опитай да намериш скъсени със spss3 valvingспокойно можеш да вземеш кони за 5ген, най-много да ти се наложи да смениш вилиците отпред и задните носачи... гадна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги а при положение,че сме със стоковите амортисиори нали няма да се преебат много бързо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

Аз не съм много доволен от нормалното жълто кони, така че ако ще е кони, опитай да намериш скъсени със spss3 valvingспокойно можеш да вземеш кони за 5ген, най-много да ти се наложи да смениш вилиците отпред и задните носачи... гадна работа

препоръчай ми амортисиори и без това ще са луди пари поне да са качествени и най важното не искам да правя промени !искам да ги купя и да заспят. Пружините с които карам ги знаеш препоръчай ми амортисиори за тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да ти препоръчам нищо друго от това което вече ти препоръчах: скъсено жълто кони със spss3 valving - това поне съм чувал да го хвалятили KYBза БEЗ никакви промени (такива които "заспиват") е трябвало да си вземеш директно коиловъри комплект примерно PIC Perfeormance, Buddy Club или поне Megan или D2...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...