Jump to content

Recommended Posts

Хмм който дойде дойде.... Това за тайм атака може ама не ми се вярва баш всички хондаджии да се затичат на там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм който дойде дойде.... Това за тайм атака може ама не ми се вярва баш всички хондаджии да се затичат на там.

Еееее незнам. Знам си само, че аз съм на работя цял ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз няма да мога да дойда стан така че обстоятелствата са против мен и ме е яд защото сигурно аз искам най -много да се съберем жалко.Снимайте се и качете после снимките .Понякога не става каквото аз искам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги към колко часа ще се събираме?Това 13 часа сигурно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е часът който знаят колегите от тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре го дават слънчево, така че времето не е пречка да се саберем. Предлагам пак да е от 13 часа ,защото хората от Шумен го знаят толкова и ако са се наканили да се качат да не става обърквация. Аз съм горе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мом4ета невярвах 4е можем да се с1берем толкова коли :o като сеима на предвит 4е небяхме вси4ки кои на равота кои сдруги ангажименти; няма зна4ение много коли хубава сре6та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотоси няма ли ве маняци :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виновен съм, че не дойдох. Можете да ме порицаете публично. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мом4ета невярвах 4е можем да се с1берем толкова коли :P като сеима на предвит 4е небяхме вси4ки кои на равота кои сдруги ангажименти; няма зна4ение много коли хубава сре6та

Колега да ти кажа имаше доста хора който не се качиха поради тази причина , а за срещата да ви кажа чесно не ми хареса. Евала на вас ,че дойдохте и си направихте труда и средствата! А за срещата не ми хареса главно ,че като прадливи се местихме всички а не бяхме на една групичка като хората да си говорим там за както и да е, трябваше да отидем доло на кафето и да седнем и да си лафим. Надявам се другия път да сме 20 хонди :P Но все пак беше си направо истинско чудо бяха 11 ,да не повярва човек. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква среща този weekend няма ли да има че ще съм си на Шумен? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!На 28.03.2010 ще има ли среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи съм горе, нека този път се качим всички хонди и .... всички останали марки да завиждат! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е сигорно и асам там казваите час :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре правим среща. Вече съм на работа която почивам събота и неделя искам да се запозная с фенове от Шумен, че живея вече тука но сред студентите и няма такива.Пишете колеги оставям телефон ако трбва 0886813641. Искам да се събираме и да си станем групичка, че мноо самотно от кум съхондаджии само бими полота и ланчии имат аверите, няма с кого да си споделя радоста от хубавата кола.Пишете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30 Май, ще има ли някой на паметника, или просто месечните срещи на хонда вече несъществуват ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма интерес нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва се съберем моля колегите от Шумен да пишат аз на 30 ще се кача.Толкова хонди има из града, че и то супер яки направени, красиви не ги познавам хората да ги организирам, но затова си имаме форум :huh:. Respawn не познаваш ли някой да се звъннат два три телефона, аз познавам повечето студенти, а те нямат хонди.Пишете и на 30 се посъберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aре е пичове нещо мноо слаба активност явно ще трябва да ходя в някой друг град - Варна примерно за да се събера със хондажии тука явно сте доста заети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора вилизат в форума и са от Шумен и околностите, но както каза интереса е никакъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора вилизат в форума и са от Шумен и околностите, но както каза интереса е никакъв.

Ми като гледам ти си активен ще направим хонда среща от две коли : :) ще се снимаме това онова ще си представим че има и други хахахахахахах :) събота и неделя съм свободен и фреее за срещи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам айде де дайте да направим нещо извънредно.... :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам предложения, да бъзикнем колегите от Търговище и да направим нещо предлагам аз.Струват ми се по активни.Кото и да предложиш съ съгласен нека да възродим хонда срещите във Шумен + колеги от Търговище

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да почнете първо да ме хокате. От месец февруари се каня да се включвам и аз, ама все нещо излиза. На 12-ти сигурно пак. На 13-ти не знам. На 19-ти съм в София - служебно. На 20-ти може още да съм там. За 26-ти и 27-ми още нищо не мога да кажа. А после.... то месеца свърши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да асе отказвам.Колегите тука братче се едно са хванали бога за рога.Явно са прекалено голяма работа за хонда срещи или просто киснат на омв да ги гледат другите и така.Просто няма истински фенове.Искам да поздравя респаун ;) че момчето ми се струва свестно ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги бройте ме и мен тка и тка отскачам често до шумен :) за 30-тина минутки ще съм дофтасал с мойта баба хонда :D

Редактирано от glacier

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броим те няма проблем :ermm: дали ще можем се съберем в края на месеца??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на месеца ще рече 26 или 27 юни ?дата ? час ? място ?:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) До колкото ми е известно на мен: 27,06,2010 последната неделя от 13:00ч на паметника 1300 ГОДИНИ - Паркинга на информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа колеги ако ще се качвате пишете идвам с мръсна газзззз :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този Петък в 8 часа на OMW да се срещнем, за да се уговорим за събота сутринта кой ще пътуваме към Узана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.10 ще има ли събиране и по кое време ще е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма ли да се съберем горе на паметника да се видим?Колегите от Търговище и те да заповядат.Предлагам неделя от 13 : 00 да се съберем , така и така не е ставало събиране аз откакто имам кола :), дано стане нещо, че скоро сняг ще има :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен 13:00 ще съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да дойда (и аз оправих моята бангийя) ... ама пууу мамата му точно в неделя съм на изпит във Варна ако сколасам може и да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако трябва ще се съберем по -късно, за да можеш да дойдеш, ама ти трябва да кажеш горе доле кога.Аз ще се обадя на комшията ти да дойде с пежото, че звяра му не е готов :).Останалите - няма ли да се активизирате, не сте един двама, не се правете ми да си направим един готин следобед :D.

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам да дойда в неделя.Само кажете някакъв час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...