Jump to content

Recommended Posts

Говорех в множествено число защото ти и харабията сте възмотени и просто се помъчих да ви разясня картинката :) Ти явно я разбра ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво става в крайна сметка, ще има ли среща горе да зная дали да се качвам... Да се запозная с хондаджиите и аз да вляза в клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз никого на сила не карам да идва то и не мога де така че които изяви желание да се качи ко.Пък като няма никого ще си направя една две отсечки сам и си заминавам.Все пак предполагам че като за неделя ще има ненормалници по платото много.Аде които му се идва да идва.И не забравяите да си сверите часовниците че точно в неделя ще сменят времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда горе.Гарантирам същото за Гефи,Ванко и Пламен.Нека направим една добра среща с масово присъствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:rolleyes::P Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната неделя на всеки месец , на Паметник 1300г -Информация на Паркинга , 13:00 часа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ихххааа кефя се като цинганче на баничка .... ще се запознаем найнакрая :rolleyes: че имам и въпросчета към по-разбиращите :P в 13 часа съм горе , с едно бяло кончерто

Редактирано от respawn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме бройте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0.o и гости ще има :cool: Жалко че няма присъствам ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой приема ли един пътник, още нямам хондичка, но не бих искал да пропусна да се запознаем и да понауча това и онова :cool: Може и директно на ЛС да пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой приема ли един пътник, още нямам хондичка, но не бих искал да пропусна да се запознаем и да понауча това и онова :D Може и директно на ЛС да пишете.

Колега, и ти май си от моята партия хондаджия без хонда :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, има и такива случаи, но ще се поправим с тебе по някое време като има пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, има и такива случаи, но ще се поправим с тебе по някое време като има пари :thumbs1:

Да се надяваме да е скоро...след някой друга седмица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз ще се вястна ако обещаете да ме бутнете без да се смеете като си утивам че днеска си смъкнах стартера и сега съм със стартер тип "човешка тяга" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то братле ти забрави и часовника да бутнеш снощи :bounce::worthy: :worthy: :fun::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета !Давайте да видим снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забражих за 4асовника добре,че беше нахараби пенчо :lol: да ме събуди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, след няколко дена се местя в Шумен. Някой може ли да удари едно рамо с намирането на работа ? В чудо се видях с тоя jobs.bg....от месеци го чета и пращам СиВи-та и само обещания слушам. Вишист съм, но нямам никакви претенции вече....егати клизмата с намирането на работа в тоя град....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно мога да приказвам за бензиностанция Шел ако има някво място на някоя от бензиностанциите в Шумен мога да ти помогна,зависи обаче дали ти харесва работата и заплатата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме пратите в Шумен при добър майстор на реглаж?някой да знае или поне в района, че морето е далеко, ще си скапя гумите.Но искам да е добър, моята красавица не я давам на всеки, :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме пратите в Шумен при добър майстор на реглаж?някой да знае или поне в района, че морето е далеко, ще си скапя гумите.Но искам да е добър, моята красавица не я давам на всеки, :huh:

Валио Предницата като тръгнеш от пети полк посока 5-ти километър преди да хванеш пътя за пети километър на среща има големи бели гаражи тои е добър.Другия вариант е "Примекс" хващаш пътя за Шуменското езеро от ляво се пада "примекс" има гараж реголаж предници.Дано съм ти бил полезен.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе някои ще доде ли на паметника в неделя бе?И ще ходиме ли на Сливенна 2ри организирано или ще си ходим по сами? Ако имате няква организация направена пишете да тръгваме заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да питам аз nissan,i приемате ли на срещите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах , само да не напишеш че караш Прелюд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах , само да не напишеш че караш Прелюд ;)

Е ка рах ме като се регистрирах ме тука и сега нз от каде да го променя ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ако дойдеш с прелюда няма как да не те приемем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така мислиш ? Миналия месец последната неделя(когато валя) аз и още двама колеги си направихме разходка до горе .... е нямаше никой ама пък какво от това :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да вземем да правим и седмични, че последно време събота и неделя ми е много скучно. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък пак съм пешеходец.След сливен направо се разболях.Те тези дето караха след мене знаят за ква димна завеса ставаше въпрос,и сега двигатела е в мадара за шлаиф на блок, глава,вал,смяна на биелни лагери щот бяха се стопили направо,сегменти и тъка нататък.Събирам волни пожертвования щот скоро няма да карам с това безпаричие.БАНКОВА СМЕТКА БГ56745474.16573.5 ПУСКАИТЕ ПОВЕчЕ ДА ИМА И ЗА ТУНИНГ. :lol: :lol: :o някои ако ходи в неделя да ми дрънне да дода с него че не ми се идва с опела на стария.П.С. Това със сметката е отчаяна шега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тая последна неделя на месеца нямаше една хонда на паметника мн слабо хора ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички са заети с перформанс и нямат време сигурно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав :) Някой хора пък имат 2 хонди и нямат с кво да дойдат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те немогат да решат с коя от двете да доидат :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е моята в гаража още, ама се качих с на брата колта, а другия пьт ако се чудиш с кояq занни аз ще карам едната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбрахте :D Не че се чудя с коя да дойда , а просто едната не е в мен а тази която е в мен е без двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи само си търсим оправдания що не ни се ходи ама аде.Дано поне до др месец да ги оправим че вече зе да ми писва да карам опел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре комбито ти ходи. Напомня ми на някого :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: Дано тая месечна да цъфнат малко хонди на паметника, аз ще съм горе със сигурност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...