Jump to content

Recommended Posts

можем направо двамата да се качвамв хем да видим по пътя на горе ко си напраил от цялата работа :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека станем трима за ка4ването нагоре :);) .Ина4е 31-ви сме си там освен ако някои няма възражения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31 ви горе о гората та да видим кои ше ходи на сливен на 7 ми че да одим заедно поне.Не ми се пьтужа сам.Аде ще е шоу поне.

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е маи сам ще си ходя ама то жсе пак сме в шумен. Маи ще пиша на варналии че те ще ходят поне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си луд бе бате , не всичко се върти около форума , земи се разкарай малко из Шумен и ще разбереш колко хора ще ходят , не само с Хонди ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харабията,в голяма грешка си братче.Кажи са кво точно те интересува за Сливен,дали искаш да те ескортираме до пистата и след това да стоим и заедно да чоплим семки.Ние бачкаме яко,влагаме кинти,трошим нерви и от доста време се занимаваме с манията Драг,така че не се изказвай толкова неподготвен,а може и наистина да се обадиш на варненските Хондаджии нищо,че те ще бъдат заедно с нас........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха "харабията" , спиш пиле шарено.Шуменската бригата не само ще е по-голяма от Варненската ами и ще има по-голямо участие в състезанията.Както е било винаги до сега де !!! :)п.п. както се пееше в една песен ..." Бате Бойко бие без упойка" :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

аз из града се разхождам достатьчно ама никои не споделя ко праи и за тва сьм назаде.Ам кажете нещо де.Колкото до ескорта сливен го знам де е и мога да ида и сам ама сякаш ще щ по интересно да трьгнеме заедно.Поне според мен. Относно тези дето спят по гаражите да се стягат за ДРАГА може да кажете де са ви гаражите че да идвам да жи разсея с една бира поне.И сори за изказжванията по нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно се кара в колона от по 7-8 коли,но нема никъв проблем да пътуваме заедно.Другото е,че ние ще ходим предния ден,защото требе да караме квалификации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходят , други не се знае :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

Някой ще ходят , други не се знае :dry:

маи проблем с новото моторче а аде не губи кураж ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в главата на Гефи,а не в двигателя.............. :dry:

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,ония ден,ми каза,че сте ме търсили за нешо,ако мога да помогна с нещо само кажи,удоволствие ще е,ако мога да бъда полезен с нещо :) това ми е номера 0888701411

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vladimir1

Да си сложите звънец..,че как ли не чудех как да видя дали има някой у вас ... почнах и да викам Дидо Дидо ... :D ама Нямаше никои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак на 31 горе пък кот стане.Аде поздрави.

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали пак така в 13:00 на 31-ви горе на паметника и дано да се съберем пове4ко хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,ония ден,ми каза,че сте ме търсили за нешо,ако мога да помогна с нещо само кажи,удоволствие ще е,ако мога да бъда полезен с нещо :) това ми е номера 0888701411

Търсихме те за да си дадеш компа :P Както и да е всичко мина и без тебе , за 31 аз съм там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй ма ядосаха сега,че чак ми са до *** :);) обадиха ми се и ми казаха,че утре съм на работа...Така,че няма да мога да се кача на паметника ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Аз пък боледувам и за тва не съм на лице , колегата с барчето да ми звънне да се разберем да му го връштам ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие поне написахте чед няма да идвате ама останалите и това не направиха.Червеното дел солче,англичанката с усмивките и аз.Брево голяма веселба беше.поне си зех една бира 2 л за компания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък боледувам и за тва не съм на лице , колегата с барчето да ми звънне да се разберем да му го връштам ....

ко стана бе братле мноо си се трьшнал маи щом и телефона ти не отговаря.Аде поздрави и скорошно оздравяване.Надявам се да те видим в сливен в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии и а3 се качих :P, беше си голяма веселба :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоу , колегата с барчето де са дяна бре човек , звънни ми да се разберем да ти връщам барчето :drunk: Че вече го виждам пуска крака към мойта кола :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоу , колегата с барчето де са дяна бре човек , звънни ми да се разберем да ти връщам барчето :drunk: Че вече го виждам пуска крака към мойта кола :dry:

марто е болнични щот малко си наряза раката ама щед му кажа да ти звьнне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Понеже от доста време нямам интернет виждам че съм пропуснал доста събития.Нямам време да чета цялата тема,затова питам има ли евентуално някаква дата и място за месечни или седмични срещи и евентуално някакъв час? :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Понеже от доста време нямам интернет виждам че съм пропуснал доста събития.Нямам време да чета цялата тема,затова питам има ли евентуално някаква дата и място за месечни или седмични срещи и евентуално някакъв час? :o

28 септември 13.00 ако се качи някои освен мене де че предният пьт бяхме само аз и Vladimir1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз може да съм готов с моята кола и да дойда да видя другите хонда ентусиасти.Нали няма клубни карти за партито? :o Че още май не съм член :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха , не няма клубни карти :o Всички са поканени , само си носете касите с бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближава края на месеца , всички са много тихи ? Нещо се мъдри или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз избягах от работа и се качих ама в 14:30 имасхе 5/6 коли и слязахме на ОМВ ...както и да е ...тая неделя 100% аз съм горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ванко

Мом4ета 28-ми наближава и маи е време да направим UP на темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ари бре момчета,ще се качва ли някой и се пак май ще ни е последно тази година топлото си отива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv

На 95% съм горе.Дано само да не вали. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Аз леко може закаснея(няма да съм в града) но като се прибера веднага се качвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

на 100% сме горе с марто па ще видим ко ще правим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз вече не издържам заредил съм я само утре трябва да я изкъпя,че иначе трябва да я регистрирам с кафяв цвят ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sk2noe

Kолеги съфорумци.. мисля, че този път поне направихме шоуто а? :)

 

Качвам клип с въртене на гуми и един "уолпейпър"(колко тъпо изглежда написано на кирилица..) направен специално за вас колеги - фенове на хонда, който иска да сваля! ;)

 

Та......

 

линк към клипчето

 

 

и линк към "уолпейпър"-а ;)

 

Публикувано изображение

 

 

 

Дано ви харесат и следващия път още по-добре :D;);)

Редактирано от sk2noe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ДИДО

хаха следващия път може и сняг да има голяма лудница ще е ;):rolleyes:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...