Jump to content

Recommended Posts

таман и аз гледам темата залежала нещо че рекох да я раздвижим а. Относно предложенията тряа измислим нещичко а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем аз предлагам например да се срешнем на седмиците на 25-ти и да се разберем ко да праим щот така в нета ще има недоразбиране ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да изберем заслон до които 6е стигнат си4ки 4е има големи ями из горите и някои да го пази от сутринта 6тото неделя си4ко е заето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислете не мислете аз идната неделя оставам без двигател(продавам този и чакам новия) :P Ще се кача с някой колега , но нека помоля колегите от ШУМЕН , нека някой дойде с читаво барче(от яките на 5-та генерация) и да му го взема за 2-3 дни(ще му оставя моето) целта ми е да излея калъп и после да има ЗА ВСИЧКИ :P!! С колкото колеги говорих от форума никой сериозен не излезна ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе верно...ще има ли нещо по така...или само ще се завъртим за 20-30 мин и ще си ходим...защото никой неказва нищо...хубава ще се съберем ами после :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм последни път поне 3 часа отиде :P за 20-30 мин не можем се саберем всичките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее де нали ме разбра какво имах впредвид :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

Мислете не мислете аз идната неделя оставам без двигател(продавам този и чакам новия) ;) Ще се кача с някой колега , но нека помоля колегите от ШУМЕН , нека някой дойде с читаво барче(от яките на 5-та генерация) и да му го взема за 2-3 дни(ще му оставя моето) целта ми е да излея калъп и после да има ЗА ВСИЧКИ :D!! С колкото колеги говорих от форума никой сериозен не излезна ....

[/ quo

марто има барче в добро сьстояние ще приказвам с него да го даде ама не знам как ще се измисли пепелника щот е много рьган.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

ко се чудите толкова тарелки има в всеки магазин.Бира сьщо, поляни горе колкото щеш, остава само да си намерите някои да ви прибере колите.ПС запьлниха дупките кьм алкомет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко съм поизтървал кво се случва тука из форума ......За кога се планува следваща среща? ... или още не се знае точна дата.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Малко назаде ако прочетеш ще разбереш .... ама айде . ПОСЛЕДНАТА НЕДЕЛЯ ОТ МЕСЕЦА , ПАМЕТНИК 1300г. ИНФОРМАЦИЯ НА ПАРКИНГА , 13:00 часа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислете не мислете аз идната неделя оставам без двигател(продавам този и чакам новия) :) Ще се кача с някой колега , но нека помоля колегите от ШУМЕН , нека някой дойде с читаво барче(от яките на 5-та генерация) и да му го взема за 2-3 дни(ще му оставя моето) целта ми е да излея калъп и после да има ЗА ВСИЧКИ :)!! С колкото колеги говорих от форума никой сериозен не излезна ....

АЗ 6ТЕ СВАЛЯ МОЕТО ПРЕДНАТА ВЕ4ЕР ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ В НЕДЕЛЯ ПЪК ДА ВИДИМ КО 6Е ИЗМИСЛИ6 ДАНО ДА СТАНЕ ВСИ4КИ КОЛЕГИ СА ЗАРИБЕНИ ПО ТИА БАР4ЕТА АИДЕ ОТ МЕНЕ 4АО И ПОВЕ4Е НАРОД ЗА НЕДЕЛЯ ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде сте бе хора 4ух 4е имало бирен фест горе щял да отиде до неделя можем да комбинираме нещата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми знае ли човек , аз викам преди да се качим горе да се саберем некаде доле да напазарим и тогаз да се катерим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кот кажете тва ще е ама тая тема маи я позабравиха всички

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пред била,кауфланд или трън4ев към 12.00 4аса избираите аз съм за била има мноо яки пържоли. Другия вариант е като се преброим горе двама да слязат и да напазарят 4акам предложения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам както пешат останалите аз сум ПАС ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrMcCooL

Няма значение просто кажете къде да знаем...Била я знам къде е такаче на нас от разград ще не е лесно там...или където кажете но няма да е зле да ни посрещне някой ако е някъде другаде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде се намира кауфлад или трънчев ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ТЕЗИ ОТ ДР. ГРАДОВЕ КАЖЕТЕ КАДЕ ЩЕ ВИ Е НАИ УДОБНО И АЗ ЩЕ ВИ 4АКАМ ТАМ АЙДЕ НЕ ОСТАНА :) :) :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е приказка...хайде на ОМВ че ми се вижда че най много място да се съберем :)П.С. Колеги търся си и колекторчета 4-2-1 или 4-1 ако някой има за продан да го носи да се циганим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto.

12.30 Ще ВИ чАКАМ ТАМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези които не са от града на ОМВ а тезо които сме си от града къде 6те се 4акаме ;) и колко 4аса последно.Май на била 6те е наи удобно ама незнак както кажите ;) ;) !!!

Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колегите от шумен 13.00 паметника. Има много хора които не влизат във форума и ако сменим мястото те няма да знаят като се преброим горе 2ма 3ма ще слязат да пазаруват докато други изберат мястото. Имам предвид една хубава поляна но като се ка4им горе ще се разберем Аиде намерете си шофери и горе :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Айде пускайте снимките и клипчетата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си най-нетърпеливия!?Фото и видеоматериалите още не са обработени :blink::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за само дето незнам дали ще ми оправят колата и дали ще мога да се прибера да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за снимките , но клиповете не ми тругват излизат някви букви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за снимките , но клиповете не ми тругват излизат някви букви

При мен с VLC PLAYER тръгнаха пробваи с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ванко

колега много яки снимки и клип4ета благодарим за което ;):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мене малко , бях забравил че и аз снимах :ph34r:123

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата ко стана с бар4етата нищо не се 4ува намерили стръкломат ,не бързам за моето просто ми е интересноПС маи не ви е интересна темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи я малко да дигнем темата :lol: аиде колеги не6то я позабравихме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата ко стана с бар4етата нищо не се 4ува намерили стръкломат ,не бързам за моето просто ми е интересноПС маи не ви е интересна темата ;)

Бате ся се занимавам с мойта колица ако искаш ми звънни да ти го дам и като си направя колата ще го направим .... Сори за което ама грам временце не ми остава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема пак залежа !!! да я поразмърдаме малко и да почваме от сега да се разбираме за следващото събиране.Последната неделя от месеца е на 31-ви какво мислите за тогава да се съберем , а аз вече се надявам и книшка да имам ако утре зема изпита ;) яко ще се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава и а3 може да се кача за първи път :worthy: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...