Jump to content

Recommended Posts

Вторник след обяд ще съм в Шумен ако има навити може да се видим за по кафенце :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторник след обяд ще съм в Шумен ако има навити може да се видим за по кафенце :)

Е на мене ако не се обадиш срамота ще е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок като съм в Шумен ще ти звънна :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей забравих му името, едно дребно момче ли е?Пууу ей ся ми беше на устата - хубава колица ако не ме лъжат спомените е с двигател б16а2, не съм 100% сигурен.

С Б16 ли? :D че тя не върви изобщо ако е с такъв двигател, гоних го по Шуменска комуна и не можа да избяга много :)Поздрави на шуменската група!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,много бързо го оправихте човека,пък после да доказва,че няма сестра:)ПС:4-тата с В16 е на Ванко и се познава по варненския номер, и никога не дава газ по улиците из града.

Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спешно ми трябва някой колега от Шумен който разбира от тоци,колата не зарежда май акулуматора или се губят тоци нямам си на представа понеже не разбирам.Утре трябва да съм във София ако някой ми помогне ще съм му много благодарен;)ПП:Спрял съм на квартал Боян Българанов 6 блок 2-ри вход

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ве Фади, не можеш ли да я замъкнеш до Студетските, да разменим акумулаторите и да се разбре дали е от него, мога това да направя и евентулано някакви кабели да намерим, няма гараж, няма нищо, дрънни, ако трябва аз да дойда ?

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да запаля въобще.Ще ти звънна Дом ако трябва, за сега съм тука в братовчед ми и ще го мислим какво да правим,благодаря ти иначе!

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, в нас съм , обади се с квото мога ще помогна.Има хора които могат да ти помогнат, ама дали са пред компа .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ми помогне някой ще си оставя телефона че не винаги имам възможност да съм пред компа 0885-388-475 Фади само да ми клипне аз ще му се обадя да не се набутва ;)

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на шуменската група! да не се обижда Ванко, само се пошегувах, колата си е 6 точки :hondarulez:Поздрави! П.П. А да ви се намират там ролки за разпределителен вал от Д16У8 двигатели? Че тука нийде няма из Варна :lol:

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер хондажии някакви предложения за месечната среща на 27.02 ? :) Аз ще съм без Хонда и със семки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тей освободих се за 13.03 готов съм да рева като бивол .Сега прочетох за Шумен цък и мисля да атакувам Томбул джамия към 11 ч. в неделя. Желаещите направо там и тръгваме по бензиностанциите , да видим кой кой е , те обаче са го предвидили това и няма да се трогнат, но следващата стъпка е блокиране на пътя на 5ти километър, дано намеря повече подкрепа.Събуди се народе Нека да покажем, че не само пред клавиатурата сме силни, а в действителност сме такива и няма да позволим да сме рая! Който иска да си седи у дома, не упреквам пасивняците :blink: , но аз няма да ходя с наведена глава и да си газифицирам колата, щото някой си да лапа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тей освободих се за 13.03 готов съм да рева като бивол .Сега прочетох за Шумен цък и мисля да атакувам Томбул джамия към 11 ч. в неделя. Желаещите направо там и тръгваме по бензиностанциите , да видим кой кой е , те обаче са го предвидили това и няма да се трогнат, но следващата стъпка е блокиране на пътя на 5ти километър, дано намеря повече подкрепа.Събуди се народе Нека да покажем, че не само пред клавиатурата сме силни, а в действителност сме такива и няма да позволим да сме рая! Който иска да си седи у дома, не упреквам пасивняците :( , но аз няма да ходя с наведена глава и да си газифицирам колата, щото някой си да лапа :thumbs2:

Здрасти колега!Защо не идем пред ВиК, че водата ни е една от най скъпите или пред ЕОН?Или ще си траем , че те са монопол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал, не сме отишле Дидко и тяхното време ще дойде, първо е ред на рязко поскъпналите работи :thumbs2: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОТЕСТ В ШУМЕН на 27 март 2011 г. :ph34r:

Сборен пункт 12.30 ч. на бул." С. Велики" - до Томбул джамия тръгване в 13:00 часа :lol:

Ако има желаещи за месечна среща на 26 или 27.03 да пишат. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не се ли отказа да драскаш тука :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой искали от табелките под номерата - Honda Fan Club ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук колегата от Варна има 100 бр. по 1,60лв./бр. да се организираме и ние докато не са свършили. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес ще ходя до Варна ,но незнам кога ще се върна , къде са точно лепенките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте фенове от Шумен? Диното заработи ли вече?Колега respawn, размина ми се идването до Шумен, за което ти се извинявам, че се уговорихме, а не стана нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето се оправи и вече може спокойно да си направим една Хонда среща :rolleyes: ако има желаещи за Неделя, нека пишат :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм зарибен за една малка среща:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13:00 часа, ако не проявят други желание, може да се разберем за някое кафе по центъра. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо удоволствие бих дошъл да ви разгледам колите, но нямам време да се прибера в Шумен.Надявам се поне следващия месец да съм свободен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли желаещи за националния събор 2011 ? Дайте да се организираме по навреме . Аз съм от Търговище но местни мераклии почти няма ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, казваш, че си от Търговище. На кратко претърпях инцидент с мотор и бях с патерици един месец. Уча в Свищов и карам сребриста 5 ген. хеч. Бели 15-ки, на задното стъкло има надпис "TRIBUTE TO COLIN". Баща ми преди няколко седмици ме остави там и като се прибирал към Шумен спрял до Колата да си налее вода човека. И вика една шайка с бяла 5-чка със спойлери взела да оглежда. Той като тръгнал въпросната Хонда тръгнала след него и към изхода взел да се закача. Познаваш ли го? Незнам какво очаква от 50 годишен човек. Макар, че аз лично познавам възрастни хора дето доста голяма част от всичките "карачи" смешни ще ги правят. Мисълта ми е сякаш мястото не е по улиците из града;) Поздрави от Шумен.

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега ще поогледам тези дни за въпросната хонда не го познавам човека и да прав си мястото е на пистата не на пътя. келешлик какво да ти кажа. хайде шуменци аз тръгвам в петък пишете да се организираме. поздрави от търговище

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка номера ти на важи братле - глобулския :dunno: , вторник мислим да пием кафенце, защо не отскочиш да поговорим за националната, тука има с кого да се комбинираш за заминаване и т.н. Поздрави :tease: , мойте и двата номера са същите, ама ти не се обаждаш мой :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи за по 1 кафе горе на паметника има ли все пак днеска времето е супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с тъмно зеления Акорд 5 ген. купе ? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко, преди имаше 2 4-ти генерации сивик.

Редактирано от Ростислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само в Шумен няма момчета и в Разград няма за жалост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само в Шумен няма момчета и в Разград няма за жалост.

Не е верно колега в Шумен има и то доста запалени и много разбиращи.Друг е въпроса кой с кого иска да се вижда, кой с кого иска да си пие кафето и ракията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата има фенове, но няма много желаещи.Ще има DRIFT DAY SHUMEN на ‎13.11.2011г. ,всички желаещти етусиасти, който желаят да присъстват на Градище, организира се общо трагване в колона. Час на среща 10:30ч. пред БИЛА от страната на Техномаркет. ТРАГВАНЕ 10:50ч. от паркинга на Била за Градище.Инфото е от тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора аз съм студент в Стара Загорара но ако се прави сбирка в почивните дни ме смятайте и мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора аз съм студент в Стара Загорара но ако се прави сбирка в почивните дни ме смятайте и мен!

Колега щом имаш желание пиши кога ще си идваш и може да се разберем нещо. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...