Jump to content
Rocko

не духа в купето?!?

Recommended Posts

та сега да обесня,вчера смених филтъра на купето при Омбре,след това пускам да духа и на 1-ва и 2-ра степен все едно не съм го пуснал.та ако някой има идея от какво може да е да казва,миналото лято като си го пуснех бачкаше и на 2-ра степен.знам че има подобни теми но повечето се изчепрат със обеснението да се смени въпросния филтър,а сега на къде????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чува ли се вентилатора? Ако не - да не би да не са включили някоя буксичка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтъра има посока на пропускане, отбелязана със стрелка. редно е да се постави да съвпада със стрелката нарисувана на "чекмеджето" за същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи също и дали духа на 3-4 степен. Да няма заминало съпротивление?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocko

на 3 и 4 си духа яката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, проблема е в съпротивленията, които за за степените на моторчето за парното. Те са от кантал и се охлаждат от перката на вентилатора. виж тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=20225&hl

Благодаря много,но кво да направя като съм неграмотен от към ток,съпротивления та камоли работа с поялник :rolleyes: а 70лв са ми множко,май ще си карам на 3-4 степен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де 3-4. Дай на някой приятел да ти направи една 2 спойки и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се сваля и си го оправяш. 4 лева са ти материалите от там нататък си ти. Ако се чувстваш бос всеки който учи в техникум може да ти го оправи.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=15066&hl=Има и линк с снимков материал как се сваля резисторния блок. Четеш какви са съпротивленията и слагаш. Ако искаш имам един резервен резисторен блок мога да го потърся и да ти го продам. Но моя е от англичанка твоята ако е японка няма да паснат. Така че по добре запретни ръкави и действай. Ако сега не го направиш на следващата повреда (дано да е след 20 години) ще ти се наложи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...