Jump to content
saggitarius

не мога да изпращам......

Recommended Posts

Нов съм във форома,и немога да разбера защо не мога да изпращам лични съобщения?Някои ще ми помогне ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по подробно моля. !!! Добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ето например искам да ти пиша лично съощение и ето това ми излиза Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.The error returned was:You are not allowed to use the messenger feature on this board

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, сигурен ли че става на въпрос за лични ? Да не би да се опитваш да си пуснеш обявка нещо ... купува/продава... ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега как точно се опитваш да пуснеш личното?Пробвай така - кликваш на името на човека, от там Send Message и виж дали става?Ако не...пиши пак, пък ще се разбере !!!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как точно се опитваш да пуснеш личното?Пробвай така - кликваш на името на човека, от там Send Message и виж дали става?Ако не...пиши пак, пък ще се разбере :)

Бате пробвах по твоя начин пак не става :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В така наречената грешка си пише - Прочети хелпа... , направи ли го това? Дай десен бутон на името на човека, след това "Open in new window", след това "Send Message" и трябва да стане. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси вече мога да изпращам :rolleyes: може да затворат темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и аз редовно имам проблем при постване или при пращане на лични ,и като отворя нов прозорец нещата се оправят сигурно е дело на некой недоволен модератор :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недоволен модератор може да ти създаде проблеми с постването и няма да можеш да го оправиш със нов прозорец, но за личните няма как да се намесим :) ... ако искаш да ти покажа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недоволен модератор може да ти създаде проблеми с постването и няма да можеш да го оправиш със нов прозорец, но за личните няма как да се намесим :) ... ако искаш да ти покажа ?

добре ,че поне има нещо в което не може да се месите ,отдъхнах си ;) ми може да ми покажеш ,ако искаш да разгневиш лъва ,пробвай :P и все пак когато се опитвам да отговоря на някой ми дава същия надпис като на колегата и сега пак го направи и пак влезнах в темата за да пусна това съобщение баси и тъпнята :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи мирен :) Ако до два-три дена не се оправи, значи "проблема е в твоя телевизор" :P п.п. Стига закачки вече :P В последно време хумора нещо не върви в тоя форум ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бе , много добре си минава , ама едностранно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Не се заяждай с модераторите.Те следят зза спазването на правилата написани от други хора.Вършат си работата.Големи са шемети, но ние си ги харесваме и обичаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...