Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Тц тц а аз мислих да мина да ви видя, ама щом дида няма да я има ...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M.R.Tuning

Емиииии Дида ще бъде наказана А иначе за мен 2 местенца пак но този пат няма да дойда с бързата Д13-ска а с нещо по голямо на вид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиииии Дида ще бъде наказана А иначе за мен 2 местенца пак но този пат няма да дойда с бързата Д13-ска а с нещо по голямо на вид

Ще шриемете ли и едно Седанче на срещата ?Когa ще е точно да знам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиииии Дида ще бъде наказана А иначе за мен 2 местенца пак но този пат няма да дойда с бързата Д13-ска а с нещо по голямо на вид

Ще шриемете ли и едно Седанче на срещата ?Когa ще е точно да знам ?
В 7:00 на паркинга на Метро от горната страна всеки който има желание е добре дощъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой кара една сива 6та хеч/бургаска/, с 2-3 клубни лепенки на задните прозорци. Видях я паркирана в Поморие до УиндБар-а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че ще стоим прави на капанчето ;)

Май май така ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме в България, близо до Китен, така че утре очаквайте това червеничкото от подписа ми :) Някой може ли да ми каже някоя автомивка (която да е лесна за намиране), че 4-ри дена път и колата изобщо не е за показване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме в България, близо до Китен, така че утре очаквайте това червеничкото от подписа ми ;) Някой може ли да ми каже някоя автомивка (която да е лесна за намиране), че 4-ри дена път и колата изобщо не е за показване.

На изхода Бургас магистралата за София.... ОМВ в дясно има мивка,но трябва сам да си я измиеш на пароструйките и от там на 50 метра ти е паркинга на МЕТРО където е Бургаската срещичка ;) п.с: Да си искарате добре колеги и да качите снимки ;) поздрави от В.Търново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7:00 на паркинга на Метро от горната страна всеки който има желание е добре дощъл

Някои да не се юрне в 7:00 ч. ;););)  момчето искаше да каже 19:00 ч. ;):) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:););) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм новичък тук. А и в момена летувам с Созопол. Кога ви е срещата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

Какво стана с идеята за барбекю?Жена ми основно заради това се нави да дойде :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 7 на паркинга на метро ;:hondarulez:Ако не ме лъже памеетта)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Стефан_бс че почерпи цялата наша агитка на капаните..който не знае все още - ще става баща....да е живо и здраво и да ви направи истинско щастливо семейство...и да знаеш,че ще го изчакаме да се пръкне на бял свят и едно от първите неща, които ще види, ще са много хонди чакайки го пред болницата на изписването :drool::yawn: Беше много яка среща,въпреки че поизтървах малко на метро, но на капаните масите бяха като квадрат и този път всички си лафихме спокойно.Поздрави на момчето и момичето - Илиас му беше ника,които са супер готини хора и много се забавлях с тях и им пожелавам приятен път за германия и дано там да намерят още хондаджии...

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: ха-ха мерси много за пожеланията ( брутализъм ). Изкарахме готина среща, дано другия път да е още по-яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от бургас кой 6те ходят на драга в Сливен ? да направим няква среща на Лукойл на изхода на Ветрен.... кам 8:30 аз сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези които ще ходят няма да тръгват в 8:30 а в 6 наи вероятно до 7;20-30 да са там.аз примерно наи вероятно заминавам в събота следобяд или неделя сутрин :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и така става някой ако иска по касно... :lol: аз съм за подкрепа :D с Д15 ката нема натисна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично или днес тръгвам за ямбол на гости и от там на драга,или пък утре ще тръгна с рейса.Ама по вероятно днес :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Поздрави на момчето и момичето - Илиас му беше ника,които са супер готини хора и много се забавлях с тях и им пожелавам приятен път за германия и дано там да намерят още хондаджии...

Много благодарим за пожеланията. Прекарахме си много весело.Абе бургазлии все хубави хора :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора снощи се прибрах за малко до Бургас и днес какво да видя по улиците ... изтекаха ми очите :) Акорд Купе В6 - с НЕВАДСКА регистрация беше, но се радвам, че движи из Бургас - няма таква кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Аз даже два такива съм засякъл с бургаска регистрация даже,единия беше червен и е голям звяр,няма такъв просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже два такива съм засякъл с бургаска регистрация даже,единия беше червен и е голям звяр,няма такъв просто.

Само дето червения нищо общо няма с белия.червения е с 2.4 i-vtec(190 hp),а белия 3,5 i-vtec (268hp) i e с Honda's Variable Cylinder Management (VCM) система за изключване на 2-3 цилиндъра в зависимост от начина на каране. Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено красива кола.Видях червената в Поморие-машала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей...хей...хейй.... каде сте бе хора?! :o Заваля малко и никои не споменава за месечната среща :) Кво сега?! Свърши лятото,свършиха и срещите,така ли? :D Ще се събираме ли тази неделя? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че как само да ми е готова колата и сам на линия поне аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, бургазлии, събудете се! :wub: Аз лично ще съм на писта "София", но ако се прибера на време и аз ще съм online :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не вали ще мина да запиша присъствие :wub: но на кръчма едва ли ще доида. :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M.R.Tuning

Айдееее хондаджииии чарвисвайте красавиците ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще дойда, но за кръчма незнам, едва ли...Добре,че беше дъждът да ми измие колата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanchesss

Колеги, хайде, кажете как мина срещата.Снимаше ли някой? Немаше го днес главният ви папарак! :) За жалост не можах да дойда, току що се прибрах от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слабо мина :)амамина хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме 5 човека, полафихме си и така,малко да се разтоварим.То и на мен не ми се ходеше на кръчми,мръчми.То и така е готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jikata

Пичове и Диди аз все се каня да дойда на някоя среща,обаче все нещо изниква.Надявам се този месец да мога да отскоча,че да се запозная с още колеги.Както е казал мечо пух:Колкото повече толкова повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да мога да присъствам и аз този път.Ама то ще има ли изобщо,голямо затишие този месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...