Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Колеги няма ли да се ходи организирано на ралито защо в 13ч. на Метро ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май няма да се ходи защото ще има много хора и няма как да се съберем всички на това място (паркингът) на Практикер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да мога да доида в бокса съм за .... още малко "повер" ;) !!! :) :) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде гответе куклите следващата среща се пада на 22-ри този месец Да видим дали някой ще се похвили с повече палар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на 22ри?А ми на 29ти какво ще правим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на 22ри?А ми на 29ти какво ще правим?

Нали се разбрахме през 2 седмици а на 29 сме си на месечна или поне аз така разбрах ама както казах стават малки обарквации с седмичните срещи такаеми изказвайте мнения да видим какво ще се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 22ри няма да мога да дойда защото съм на хижа!Но на 29ти ще дойда със сигорност 100% и се надявам да доведа и някой нови фенове ! !!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казано е............. ПОСЛЕДНАТА НЕДЕЛЯ НА МЕСЕЦА !!!

Нали така беше? :lol: А ако сте се разбрали нещо твърдо за седмични, предлагам да се напише точно как, кога и къде и да си стои тук в темата, за да знаят колегите които нямат възможност редовно да идват накрая на месеца или пък просто не живеят в Бургас, а искат да ни гостуват :lol::lol: Явно има и други неясни неща по отношение на срещите:

Колеги в тоя бургас така ли няма една кака фенка е

Я да видя снимки не вярвам аз излагаме бургас без фенки

Само не разбрах фенки ште има ли или няма да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще съм там на 22-ри и на 29-ти ако някой иска да дойде да идва ...ще чакам ако няма никой до 13:30 и си ходя...а ако искате някаде другаде да пише или ако иска нека се обади 0886121699...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги какво се прави на тези збирки ако е нещо интересно да взема и аз да дойда!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламка предпоследния пат на срещата казахме че ще има и седнични срещи през седмица ама пак нещо не е изпипано както трябва иначе аз ще сам тази неделя там и другата също А какво се прави на срещите лафчета показванки кой каквото има да се видим ако дойдеш ще разбереш иначе няма начин да ти се изясни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламка предпоследния пат на срещата казахме че ще има и седнични срещи през седмица ама пак нещо не е изпипано както трябва иначе аз ще сам тази неделя там и другата също А какво се прави на срещите лафчета показванки кой каквото има да се видим ако дойдеш ще разбереш иначе няма начин да ти се изясни

значи ще е интересно за новак като мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) на мен се падна честа да пусна и тази тема за което ви благодаря :P МЕСЕЧНА СРЕЩА:DНека да се съберем на 25.05.08 Неделя в 19:00 ч ПАРКИНГА НА "МЕТРО" ;):D Силно се надявам да се съберем повечко Хондавелки :P п.с: Искам само да кажа,че занапреде месечните срещи ще се уговарят в тази тема ;)Надявам се да стане традиция и нека правим месечни срещи всяка последна неделя от месеца ;) БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ :P

а в колко часа са срещите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите са в 13:00 на паркинга на метро :angry:

ще гледам да дойда( всичко става)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте (сме) решили да се виждаме два пъти месечно, и да е през седмица, тогава следващите две срещи би трябвало да бъдат на 12.04 и на 26.04. Голяма работа, че сега са се събрали две поредни седмици :lol: Айде, ще се видим в неделя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм в Бургас до 21 щях да дойда на Бургаска сбирка ама уви,приятно изкарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги относно срещите имам една покана от "интерауто"-Бургас за провеждане на седмични срещи на тяхна територия.има мноо добро кафенце и мноо място за колите.при интерес ще обясня по-подробно на тия които дойдат тази неделя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги относно срещите имам една покана от "интерауто"-Бургас за провеждане на седмични срещи на тяхна територия.има мноо добро кафенце и мноо място за колите.при интерес ще обясня по-подробно на тия които дойдат тази неделя!

Аз също имах такава оферта даже един пат я обсаждахме но парво кафенцето няма мн места и второ малко се застъпваме с БМВ-татазащото и те са там но пак ще говорим на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имах такава оферта даже един пат я обсаждахме но парво кафенцето няма мн места и второ малко се застъпваме с БМВ-татазащото и те са там но пак ще говорим на срещата[кафенцето е доста добро...има достатъчно места и невярвам да се събереме повече от 30-тина човека...ама бмв-тата пристигат там към 16:30,мисля че ще се вместим в графика....Ще го решиме на сбирка.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка къде се събирате ?Ако мога и аз ще дойда въпреки,че все още нямам Хонда. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка къде се събирате ?Ако мога и аз ще дойда въпреки,че все още нямам Хонда. :(

В 13:00 на паркинга на Метро там сме а после ще му мислим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка къде се събирате ?Ако мога и аз ще дойда въпреки,че все още нямам Хонда. :bow:

В 13:00 на паркинга на Метро там сме а после ще му мислим
И аз да дойда да помисля с вас :) самоче пак няма да съм с моята кола за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 22-ри ще има ли някои в 13 ? ако мога ще доида да ви видя че ми домъчня :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз маи пак няма да мога да дойда.Защо не ги правим по-късно,вече е светло и може и следобед.Аре пичове и ще направя всичко възмовно да се видим утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 22-ри ще има ли някои в 13 ? ако мога ще доида да ви видя че ми домъчня :)

ЗА СЕГА ЩЕ ИМА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ще те уредим,не бъди тъжен.

В крайна сметка къде се събирате ?Ако мога и аз ще дойда въпреки,че все още нямам Хонда. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме поне 4-5 коли сас сигорност ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах то било утре бре :dry: аз ще гледам да стана и да дойда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А КВО ПРАВИТЕ АКО ВАЛИ?ЩОТО КАТО ГЛЕДАМ ДНЕС МАЙ ВРЕМЕТО Е ПРОТИВ НАС?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че няма да има промени в програмата. Все пак не сме от захар. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с иво мислим да доидем сега и на жоро ще звънна :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреиииийййй неска се получи добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) можеше и по добре да е доста ;):) :) ;) времето провали доста нещата за старта с 325 и акорда 2.2 ;) жалко ;):P :P :no::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреиииийййй неска се получи добре

Да, бяхте 7-8 коли ;) ,карах след последната, черен сивик, май А 62..Колоната я водеше джип.Накрая ме хвана нещо като треска пред 1-ва любовна среща и......Изложих се като преял гларус на плажа.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...