Jump to content
Involver

ПОМОЩ! СМЯНА НА АНТЕНА

Recommended Posts

колеги, ще ви бъда много благодарен ако ми кажете, какво трябва да направя за да заменя старата антена с нова!не ми е ясно кое трябва да разглобя за да я махна и да поставя новата!!благодарско на всички откликнали колеги предварително!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на 5ген. как се сменя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека за "японската" пита - хеч (3 врати)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама пита за 6ген, а мен ме интересува за 5-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

job done!!! както казват англичаните:fun:след 2 ч. мъка, най-накрая я поставих!!!колеги, кабела за антената, не е под кората на гредата а в самата греда която е куха!след като махнете кората под волана ще видите буксата....откачате старата антена и я вързвате с тел или канап, които каквото има под ръка и я издърпвате отгоре.след това по обратния ред вързвате буксата на новата за тела (здраво!!!!) и я издърпвате от долната страна!!! и готово!!!ПС: звучи много лесно и е много лесно, стига да не направите най-глупавата грешка като мен да издърпате кабела на на старата антена, преди да сте вързали за него новата!!!:worthy: 4е се почва едно ръчкане с едни телове и така доста време и нерви!надявам се да съм помогнал с това обяснение на някой който се чуди като мен преди да я сложа, как стават нещата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа колеги.....буксата която влиза в касетофона не е тази на антената!!!! казвам го за да не направите глупостта да я издърпате!!! този кабел е с 2 букси(мъжка за магнета и женска за буксата на антената) който е вързан със св. опашки и стои перманентно зад арматурното табло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...