Jump to content
bObChU

ТУНИНГ на СИВИК КУПЕ

Recommended Posts

Guest Wardog

благодаря отново на всички,скоро не съм писал тук,ама моренца тва онва и всичко остана на заден план!преди няколко дни се сдобих с мечтаните стопчета,кръгли с диоди ,ще има снимки,но като се върна,че сега съм командировка до 20-ти в свищов!!!

Бате дано не съм прав но май за твойта кола ми звъняха днес колеги,че и се е случило нещо в Свищов :offtopic:
Доколкото знам Бобчу не е с колата, тъй че е малко вероятно да е той или поне така се надявам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е той, че лоша работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последен ъпдейт - Бобчу е с колата в Свищов, но не я удрял!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора незнам от къде сте се сдобили с подобна информация,да 4укна на дърво да не и се слу4ва ни6то на нея и на мен,само ме изпла6ихте,и като ми званнаха 2-3-ма колеги да ме попитат се стреснах малко,6тото тя колата седи на паркинг докато съм на работа и си казах мале дали пък верно не ме е праснал някой!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее евала колега и аз имам същото КУПЕ и мисля, че това което си направил с твоето е супер. Изглежда страхотно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и снимка на стопчетата от доста време си търся точно такива!!!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Боби. Наистина колата ти е страхотна, а това че онзи път в Свищов хората се заглеждаха по нея, а не по Evo-то Х, може само да те кара да се гордееш с Хондичката ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

стига де ти пък не беше ево просто новия лансер с няква заводска оптика!!!;) радвам се че се сприятелих с фенове там където не съм и очаквал!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за купенцето много арно е станало наистина липсва!С тая задница му липсва само един споилер тип Супра ;)и една турбинка за да тръгне повечко колата ;)Една идеика да споделя. Aко ти е шумна колата сложи си сток гърнета с хубави накраиници отзад а отпред веднага където се събират в една тръба колекторите сложи един фланец с една клапа от Моторна спирачка на дизел (има ги в всички морги всички дизелови камиони и автобуси имат клапа в колектора да спира газовете за да спира без да ползва спира4ка по надолни6те камиона ;) ) и една права тръба директно под прага отдоло. Хем стра6ен звук хем Стелт Режим ;)

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за идеиките,и аз мноо се кефа на точно такъв споилер,ама колата не е гаражна и шанса да ми изкъртат капака е голям,за тва си сложих тънкото споилерче тип БМВ ,а относно турбината,не съм се престрашил,че мноооо глава боли,а при положение че ми е всекидневна кола!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха,тая снимка маи е правена в свищов със новите стопчета. :rolleyes: ,боби,епидемията хонда е обхванала и нас,няма кво да се чудиш.скоро може да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоповете са уникални! Само едно не мога да си обясня защо ги слагаш и махаш,знаеш ли как се шашнах сутринта като видях че ти ги няма помислих ,че са ти ги тупнали местните свищаци,дори те издирвах да ти кажа и след това видях че пак си ги монтирал, моя бе черния русенски Акорд ако си спомняш,за съжеление не можах да те открия и да обсъдим Хондите на по бира :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее що не се обади бре бях там 2 седмици,а ина4е ги свалях за да ги потъмна отстрани,4е така по ме кефат!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

Ц ц ц ц... то са стопове, то е чудо :lol: От кога ги чакаше тия стопове... кой знае колко си ги санувал. Да са ти честити и да си ги караш с кеф!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бравос Боби...безаварийно шофиране! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих искал и да те попитам-само за боядиването горе долу колко парички ти излезе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да ти звучи странно,но не е пребоядисвана,само полирпаста!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това гадно...че няма гараж!и аз постоянно надничам през тераса,като някой лалугер и гледам някой да не си е харесал нещо! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започна да ме тресе другата мания!!!:angry:

давай смело-мерака е по-силен от дриснята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бобка и ти като мен, с най-големите стопове :thumbs1:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Браво, страхотна визия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала готино купенце!!! Аз не мога да не променям нещо и ще видим на къде ще ни отвее вятъра,само да мине тегавия период!!!:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам че ше го лови настинката ... познах ли? :starwars: Кво печеля, кво печеля? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото и да се случва ще е след март месец живи и здрави :confused: да мине зимата,че колата все пак е ежедневка :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега колата е станала чук.Евала и на Оги много е пич момчето и аз съм мо много зъдалжен.Колега надявам се някои ден да я видя бегачката на живо,ако имаш път към Оги свиркаи аз без това вися там по цял ден. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам че ше го лови настинката ... познах ли? :P Кво печеля, кво печеля? :D

Абе на мен ми се иска да го "лови" JDM-а ;) Колата е в много добро техническо състояние иииии заслужава една мнгого сериозна JAPAN визия ;):dry: Стига вече с тия големи стъклопластови брони ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...