Jump to content
bObChU

КАЛОЯНОВО-ТУНИНГ ФЕСТИВАЛ

Recommended Posts

Колеги доколкото съм запознат тунинг фестивала е тази събота и неделя!ако искате хаиде да се организираме и които има желание да ходим заедно аз предлагам НЕДЕЛЯ,защото събота е работен ден и повече хора ще са свободни!!!примерно към 10:00 да се съберем някъде и газззз!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги доколкото съм запознат тунинг фестивала е тази събота и неделя!ако искате хаиде да се организираме и които има желание да ходим заедно аз предлагам НЕДЕЛЯ,защото събота е работен ден и повече хора ще са свободни:rolleyes:примерно към 10:00 да се съберем някъде и газззз:D

колега сигурена ли е информацеята за тоя фестивал какви коли ще има и кам колко часа ще се проведе аз мисля да отскоча да оплакна окото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

променили са го колеги Поради това, че 17-ти май е работен ден, ще се състои на 28-29 юни, писта "Дракон", КалояновоОрганизатори: "Кам Моторс Дизайн" и "ПИТ СТОП Тунинг"Медиен партньор: списание "MAXI Tuning"информация: списание "MAXI Tuning" бр.4 Април 2008очакваме подробности от организаторите НИЩО ДЕ ТЪКМО ЩЕ ИМАМЕ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ ПОВЕЧЕ КОЛЕГИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren

Аз мисля да се появая с няколко приятели от Плевен които не карат ходни но са доста понаправени. Има ли кандидати да участват от нашия клуб ? аз за сега мисля да участвам :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Колеги доколкото съм запознат тунинг фестивала е тази събота и неделя!ако искате хаиде да се организираме и които има желание да ходим заедно аз предлагам НЕДЕЛЯ,защото събота е работен ден и повече хора ще са свободни!!!примерно към 10:00 да се съберем някъде и газззз!!!

Аз съм за, като излезе окончателна дата и час, и се съберем повечко Хонди от София, да идем да разгледаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

променили са го колеги Поради това, че 17-ти май е работен ден, ще се състои на 28-29 юни, писта "Дракон", КалояновоОрганизатори: "Кам Моторс Дизайн" и "ПИТ СТОП Тунинг"Медиен партньор: списание "MAXI Tuning"информация: списание "MAXI Tuning" бр.4 Април 2008очакваме подробности от организаторите НИЩО ДЕ ТЪКМО ЩЕ ИМАМЕ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ ПОВЕЧЕ КОЛЕГИ

дано само да не сменят нещо датата и да го изпусна че много ша ме е яд ;) колега ако случайно има промяна и разбереш по един или друг начин за това сподели с нас аз определено не бех пропуснал такова събитие ;) ;) ;) Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задължително как,дано само повече колеги се навият да доидат!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

задължително как,дано само повече колеги се навият да доидат!!!

а така.. и тука те фанах... не само на бояна :angry: и аз съм на линиа :angry: живот и здраве.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше нещо на кеф не ми обарна особено внимание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше нещо на кеф не ми обарна особено внимание

мани не пиши така ше трънат слухове... :angry: дай на лични :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да ъпна малко теми4ката за да се види кои ще ходи и евентуално да се разберем кога ще тръгваме!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

хаиде колеги ще има представяния на фен клубове,категория наи-доброто от марката,няма ли да им покажем японската сила?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

И аз съм там ..Бат Оги каза че до петък е готова ...ще има кво да покажа и аз :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Нямам време, инъче с удоволствие бих присъствал и дори участвал.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моите сметки в събота ще ходя, неделя рали Узана ех да можех да се разделя........... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И КВО СА???????? КАТО ГЛЕДАМ НЯМА ПОЧТИ ЕНТУСИАСТИ,А АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ ПОНЕ 50-ТИНА КОЛИ ЩЕ СЕ СЪБЕРЕМ ДА ТРЪГНЕМ ОТ СОФИЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно аз съм мераклия да ходя , ама нищо не е сигурно и затова не бързам да се уговарям за пътуване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене ми се идва неделя ама кажете колко път е до там и как се стига и колко време продължава събитието?????мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30-тина км от пловдив 2 дни е феста има къмпинг зона,аз лично мисля да опъна 1 палатка и да съм и 2-та дни там ще е яко шоу!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pioneer

аз и двата дни съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Програма за събота 28.068.00ч. - Отваряне на изложението за участници и записване10.00ч. - Отваряне на изложението за посетители11.00ч. - Откриване на NTF 2008 и начало на състезаниятаЗабавления:11.05ч. - Офроуд шоу с мини модели на Стелди еър12.00ч. - Субсила - държане на субуфери от R’n’B Audio13.00ч. - Обедно надпиване с “Каменица”14.00ч. - Бодиарт - шоу на световния шампион Мирчо Мирчев15.00ч. - Ларинкс db Drag - надвикване на R’n’B Audio16.00ч. - Хвърляне на касетофони във варел от Alpine17.00ч. - Питстоп - отборна смяна на гуми от ПитСтоп Туниг18.00ч. - Целене на говорители с яйца от Toyaga19.00ч. - Еротик Шоу “18+” от MAXI tuning20.00ч. - Dj PartyПрограма за неделя 29.068.00ч. - Отваряне на изложението за участници10.00ч. - Отваряне на изложението за посетителиЗабавления:11.00ч. - Хвърляне на касетофони във варел от Alpine12.00ч. - Ларинкс db Drag - надвикване на R’n’B Audio13.00ч. - Питстоп - отборна смяна на гуми от ПитСтоп Туниг14.00ч. - Целене на говорители с яйца от Toyaga15.00ч. - Следобедно надпиване с “Каменица”16.00ч. - Награждаване на победителите в отделните класове18.00ч. - Теглене на томбола за посетителите и закриванеаз мисля в събота да се завъртя там-май тогава ще е по-интересното

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове от Сандански съм,ще идвам в събота но незнам къде е тая писта,преди Пловдив след Пловдив.............някой може ли да ме ориентира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качваш се на магистрала за Пловдив, когато вишдаш табела: "ХИСАР" и "КАРЛОВО" отбиваш и излеснаш от магистрала и караш посока на двете градове, от там нататък само на право, минаваш през село "Граф Игнатево", караш само на право посока "Хисар" и "Карлово", след около 16 - 18км от пловдив требва да завиваш на лево, има малък знак, точно когато завиваш на лево има влакова линия, подължаваш още некаде около 2 км направо, пак има малък знак "Състезателна Писта", ето, там си ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren

Качваш се на магистрала за Пловдив, когато вишдаш табела: "ХИСАР" и "КАРЛОВО" отбиваш и излеснаш от магистрала и караш посока на двете градове, от там нататък само на право, минаваш през село "Граф Игнатево", караш само на право посока "Хисар" и "Карлово", след около 16 - 18км от пловдив требва да завиваш на лево, има малък знак, точно когато завиваш на лево има влакова линия, подължаваш още некаде около 2 км направо, пак има малък знак "Състезателна Писта", ето, там си ....

Алекс а ти ще дойдеш ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс а ти ще дойдеш ли ?

Ами да, мисла да се разхода малко в сибота, ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

незнам ама съм адски изненадан и разочарован!!!! :D наистина ли от феновете на хонда ще сме шепа хора??????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren

Аз се надявам да се подготвя имам още малко работа по колата и ще участвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

незнам ама съм адски изненадан и разочарован!!!! :) наистина ли от феновете на хонда ще сме шепа хора??????????

брой още 2 хонди ( 5 и 6г. ) :) само като посетители.ще се радвам да видя тва купенче сред участващите :) Редактирано от 2pac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове ще се събирате ли някъде като тръгвате към калояново или всеки ще се спасява сам.Аз съм от Пловдив.Очаквам предложения.

Редактирано от Shraika

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka
Отговорено (Редактирано)

Айде аз ще пусна първите снимки от събитието надявам се колвгите с хондите да си харесат колите :lol: не съм се обаждал на никой не исках да ги притеснявам и без тва беше адска жега ...

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258631

 

показно:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Момчета само изложение ли е??Нещо драгове ала бала няма ли?? ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, доста японки е имало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше зле но миналата година беше по-яко имаше повоче хора и освен състезанията за оптичен тунинг и музика накрая си направиха един любителски драг без награден фон е така за кеф и шоу на народа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev

Хич не останах доволен, имаше 5-6 добре направени автомобила (оптичен тунинг), музика имаше доста (който е фен можеше да види нещо, аз лично не съм), а имаше и някакви анти-тунинг автомобили, които не знам как са ги допуснали за участие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива автомобили ви наги има.Различните хора имат различни вкусове за тунинг.Не трябва да омаловажаваме труда на хората все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше , имаше за гледкане и слушкане доста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси Founder ... старая се жалко че не ми е по-добър апарата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против поне тука аз да имам честа да си пусна снимки на колата ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...