Jump to content
MIYAMOTO

Писта "Приста" гр. Русе

Recommended Posts

Там съм най-вероятно още от петък.Може да те потърся за помощ с хотела ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

О.о Митак а мисля тогава ще сам вече с новото хонде може да напрая едно кръгче покрай русе ;) Така че и мене ма пишете като потенциален присъстващ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на линия само, че в неделя. Ако имам възможност ще дойда още от събота, че като гледам кои се събираме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм там :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мдаааа и аз мисля да се довлека :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС

АЗ задължително съм там нали съм треньор на играчите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Митак да запазиш места в твоя квартал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Ще ви съберем и вас и хондите ви така че не му мислете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и нас от търново ни брой.За сега сме около 5-6 коли маи,поне до вчера бяхме толкова. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

На 17-18.05.2008г., ще се проведе ралито в гр. Русе.

Ще извиниш, но това НЕ е RALLY, това е ПИСТА или Български шампионат за туристически автомобили, но НЕ RALLY...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GTI-8V знам, че не е рали, просто жаргонно или и аз незнам как да го нарека си му викаме така. Благодаря за поправката. От някаде дочух, че и ти ще участваш, но незнам дали информацията е вярна, Ако е така, успех :lol:

Мерси че не ме разбрал грешно, знам че повече хора викат "Rally" на всичко свирсано с Моторспорт, но е време поне хора които се интересуват от коли да свикант че rally не е драг, и драг не е писта, и писта не е rally и планинско не е формула 1 и такива ;-)))Мерси за пожеланиета мешдо друго, ако всичко е наред с колата ще карам ;-))Иначе за самата писта, гледах 2 онбоард клипове от миналта години и на мене ми се струва че срители за изключително близки до пистата които определено е добре за трипката и адреналина ;-))))Сигурно хора които се интересуват снает вече, но доста нови коли ще се включват в састесанието в русе, например Ауди РС6 и БМВ М3 и доста други, изглешда че ще е изключително атрактивна састесание с над 70 заявки вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За колегите от другите градове,а и не само пускам програма с кое какво в колко часа :)ПРОГРАМА:17.05.2008 г. (събота)08:00 - 12:00 ч. - административна проверка, технически преглед - диагностичен център на Фолксваген - Русе по следния график:08:00 - 09:00 ч. - група А и N до 1600 сс09:00 - 10:00 ч. - група А и N над 1600 сс10:00 - 11:00 ч. - група Х до 1600 сс11:00 - 12:00 ч. - група Х над 1600 сс12:20 ч. - техническа конференция13:00 ч. - отвеждане на автомобилите до района на трасето14:00 ч. - начало на официалната тренировка18.05.2008 г. (неделя)08:00 ч. - извеждане на автомобилите на трасето08:30 ч. - затваряне на трасето за движение09:00 ч. - официално откриване на състезанието09:30 ч. - Старт на състезанието12:00 ч. - Предварителни резултати12:30 ч. - Награждаване - в района на старт-финала.

Редактирано от SuN`HiGh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да пиша програмата, но виждам, че адаша ме е отменил за което благодаря:)Само това ли ще са присъстващите от други градове за да знам за колко коли да пазя места?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

къде и колко часа да се срещнем в неделя?

Поседно, решихме срещата да е на паркинга на Каушланд на входа от Варна, хем и за колегите да е най-удобно. В 8:30 затварят движението и аз мисля да съм там към 8-8:30 и да чакам гости. Ще се постарая да запазя места. Ако някой има нужда от напътствия или посрещане да казва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:3806aee2клипче на малката срещичка която си спретнахме.........жалко за Лансера на Алекс всички искахме да спечели ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво състезание стана и Хондите си вървяха според о4акванията :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,само жалко че Алех Бох отпадна :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги и от мен малко снимки на "скромната" ни среща. Като изключим голямата жега за мен всичко беше мн добре.http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/PicsП.П. Може да се повтарят снимките, но аз да пусна и мойте :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хараби�та

много интересно се получи че трьгнаьме с френд за ралито а изжедньш се оказах на тази добра срештичка ф русе приятна гледка беше да ги видя наредени пред кауфланд се красавици.браво н а митака другия пьт няма да истьржам сьбитията от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...