Jump to content
Achilles

Свирене на хонда D14a4

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте преди седмица си купих моята хонда и сега съм мн ентусиазиран. Когато и правих пробно кръгче нямаше никакви шумове, но сега започна да се появява свирене при движение. Чува се някъде от лявата страна може би под мен, а може би и малко по-напред около гумата, но не съм сигурен. Понякога е доста продължително и забелязах, че не се влияе от въртенето на волана. Поразрових се тук видях, че може би е от накладките, но някой ако има и други предположения с радост ще ги чуя :unsure: В понеделник ще ходя при майстора да я погледне и също искам да попитам дали има проблем да си я карам дотогава :lol: благодаря предварително :lol:

Редактирано от Achilles

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е едно стържене като на ламарина в движеша се част, е като моя проблем. Пластинка която се явява датчик за износеност на накладките просто опира и най вероятно имаш нужда от смяна. Интересен датчик е това, щото не ми светеше лампичка на таблото, но като ги свалих се видя. 1 вариант е да я отчупиш, ако мислиш че има още живот в накладките, 2ри вариант е нови накладки.. Аз карах почти 6 месеца така.. бррр, кошмарУспех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Achilles

благодаря много приятел :) ще си я карам до понеделник пък ще видиме тогава какво е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

2ри вариант е нови накладки.. Успех.

...аз си сложих нови ама като са студени пак си присвирват дразнещо иначе спират много добре,уж били маркови Минтекс 54 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля че става дума за същото свирене.. аз си сложих фуджи - 47 лв, и нямам проблем..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз чувам някакво стържене звучи точно както го е описал колегата но при мен се влияе от положението на волана по често при ляв завой /при десен няма нищо/ и при дупки се появавява и изчезва дали става въпрос за същия датчик имате ли идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...