Jump to content
JimBeam

Колко струват лагерите на задните колелета?!

Recommended Posts

Ситуацията е такава че като се вози баща ми или някой по в час с колите човек в сивика и ме пита как търпя тези лагери те виели много?!А мен не ми прави впечетление сигурно зареди музиката ще да е както и да е.. та ходих да проверя цените и ми казаха да сум отидел с номера на шасито тъй като имало и от 100 който вървят с целия барабан имало и по ефтини зависело от модела.. цялата работа ми се стори сумнителна та реших да се допитам до по запознатите тоест вие.. колата ми е сивик 5г 93г хечбек.. блягодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро сменях преден десен. 100лв ми излезе едното парче, френско производство. Майстора свали моя и направо с него отиде в магазина. Това беше най-близкото до моето. 40лв. ми взе за труд, че е лудница демонтажа и монтажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предните ли питаш или за задните?Предните са около 50-60лв.,задните са със главината и са доста по-скъпи,по добре търси 2-ра ръка-вървят по 40-50лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните търся и не на всички вървят с главината до 93 са без главината нагоре са със нея поне така казаха в магазина сега остава да разглобя и да видя мойте към кой ще са шото тя е 93 и не било сигурно.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1984 са "Лагер-Главина"Разликите са само в диаметрите на оста(28мм и 30мм)Ако колата ти е с АБС само ще си прехвърлиш гривната на АБСа(по-често ги продават без нея)Цените са от 70лв.(някаква) до 140лв.(японска)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...