Jump to content
Kikata

Скъсани тампони

Recommended Posts

Здравейте, карам англичанка D15Z3 /92-95/ и след проверка на състоянието на ходовата част се оказа, че не ми е останал здрав тампон. Не искам да ходя в Бултрако, защото ще ми отрежат главата за пълен комплект а на части от арабите не се доверявам. Намерих в Е-bay екстра оферти, но не знам дали между японските и европейските хонди няма разлика в размери и т.н. Знам че има доста колеги с такива хонди във форума, та моля за съвет и инфо ... благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, карам англичанка D15Z3 /92-95/ и след проверка на състоянието на ходовата част се оказа, че не ми е останал здрав тампон. Не искам да ходя в Бултрако, защото ще ми отрежат главата за пълен комплект а на части от арабите не се доверявам. Намерих в Е-bay екстра оферти, но не знам дали между японските и европейските хонди няма разлика в размери и т.н. Знам че има доста колеги с такива хонди във форума, та моля за съвет и инфо ... благодаря

KIka, и аз карам англичанка и ми бяха заминали големите кръгли тампони на задния мост (не знам ти за какви си обаче). В ЮБИКО в горубляне, срещу 62 лв за бройка + 30 лв за работа (152 всичко) за 20 мин. ми ги смениха и сега е като нова. И аз премислях какви ли не варианти за тампони на Шиков от Пловдив и т.н., но ако караш кола от повече време сам ще се сетиш, че по евтиното ВИНАГИ излиза по скъпо. Успех. Ако искаш телефони на сервиза пиши да ти ги дам да си говориш с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам с тампони от Шиков двата големи и 4 малки отзад... от година и половина ... общата стойност на 6-те танпона беше 64лв.... проблеми никакви...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...