Jump to content
darius

Супер Агури

Recommended Posts

Магма груп която пое спонсорството на отбора в началото на годината се отказва от продължаване на партньорството с отбора!http://clubf1.net/novina.php?n=4525Лошото е ,че това може да се случи и с Хонда или Тойота,ако няма резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не стават за нищо, какъв е смисъла да са там в тоя измислен спорт където винаги първи са все едни и същи. По-добре да ги няма, да не срамуват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си прав Сашо - този "измислен" спорт е за престиж и самото участие в него е страхотна реклама и сериозна гаранция за успеха на марката, нещо като клуб на милиардерите,, в който бутилка уиски струва 16000$...........но това нормален битов алкохолик като нас едва ли ще го разбере :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз алкохоли не употребявам, сигурно затова не го разбирам този иначе велик спорт. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз алкохоли не употребявам, сигурно затова не го разбирам този иначе велик спорт. :lol:

.......а тогава кой ли ще е този ??? :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От'де да знам, за пръв път го виждам тоя :lol:

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, аве дедо ти с тези снимки направо ми разби детските мечти за среща на хонда фен клуб :lol::) :)Брутален , без задръжки - честно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: лелеее тоя как се е размазал който и да е грозна история мании..Ф1 е платформа за развитие на технологии като дисковите многобутални спирачки,променливото газоразпределение и много още други но и там правилата се определят като навсякъде - от по-силните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Хонда бяха силни,но с Макларън!Сега докато го нагласят това шаси,ако ще и с 1000к.с. да е мотора пак ще има проблеми.Изключително трудно е в момента на тимове като Тойота,Хонда,Рено,Бмв.Ферари от 1980, 20години не бяха пипвали титла и пак не се отказаха,затова мачкат сега,а и малко им помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...