Jump to content
Neophyte

Радиатор за Сивик

Recommended Posts

Здравейте колеги,неска имах късмета радиатора точно пред нас да ми текне,по-точно да пръска направо :rolleyes: Понеже за мойта,Сивик D14A1 4g ми искат 258лв за радиатор,намерих с подобни размери от голф 2 1,8GTI който е на 115лвразмера на моя е 41х60хпитата не съм сигурен но май е 2см а от голфа е 52,5х32х3,5за захващането,се ще го изкусора някак сиидеята ми е дали може да се появат някви проблеми ако го сложа,някви проблеми с охлаждането или квото и да е свързано с негомерси на секи който даде акъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,неска имах късмета радиатора точно пред нас да ми текне,по-точно да пръска направо :rolleyes: Понеже за мойта,Сивик D14A1 4g ми искат 258лв за радиатор,намерих с подобни размери от голф 2 1,8GTI който е на 115лвразмера на моя е 41х60хпитата не съм сигурен но май е 2см а от голфа е 52,5х32х3,5за захващането,се ще го изкусора някак сиидеята ми е дали може да се появат някви проблеми ако го сложа,някви проблеми с охлаждането или квото и да е свързано с негомерси на секи който даде акъл :)

Ами проста сметка - площта на Хондовия радиатор е 0.2460 м2, а на Голфовия - 0.1680 м250% разлика... множко ми се вижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

няма да е проблем с размера ама до колкото помня но голфа радиатора няма капачка и няма да стане аз съм с ладов радиатор от 2 години и няма проблеми той е по голям и от голфовиязагрява достатъчно бързо стига до средата стрелката и там стоиединственото е че поради по големия си обем има по голямо топлинно разширение и казанчето се оказа малко (оригиналното)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...