Jump to content
Guest nimbleman

Какво е мнението ви за Honda Civic 7th Gen 2001-2005?

Recommended Posts

Guest nimbleman

Интересувам се предимствата и недостатъците на автомобила - цени на части, разход на гориво...:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в форума. Използвай търсачката. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна машина, наистина... По пазарите, а и в Европа, почти изцяло присъстват само хечбеци, докато седаните, които са много по-практични, кой знае защо, изобилстват на руския и украинския пазар:lol: :lol: Чел съм, че екземплярите за европейския пазар се произвеждат в Япония...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не много голиама разлика с 6ген.,но е добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пазарите, а и в Европа, почти изцяло присъстват само хечбеци, докато седаните, които са много по-практични, кой знае защо, изобилстват на руския и украинския пазар :lol::lol:

абе кел файда че можеш да сложиш повече куфари, но единичен обемист товар (примерно хладилник е невъзможно до се вкара - в това отношение хечовете са по-гъвкави, а системата на новите октавии - хеч който може да се отворя като седан ми изглежда много разумна и хитра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пазарите, а и в Европа, почти изцяло присъстват само хечбеци, докато седаните, които са много по-практични, кой знае защо, изобилстват на руския и украинския пазар :):)

абе кел файда че можеш да сложиш повече куфари, но единичен обемист товар (примерно хладилник е невъзможно до се вкара - в това отношение хечовете са по-гъвкави, а системата на новите октавии - хеч който може да се отворя като седан ми изглежда много разумна и хитра
Вярно е, наистина е така... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, като каза "хладилник", се сетих че идва и лято... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nimbleman

А какво е положението със смяната на консумативите - моторно и трансмисионно масло (спецификации) , ремъци и ролки, филтри, елементи по окачването...:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest najami

Аз съм с 7 генерация и първият ми ремонт ми излезна 550лв.Смяна ремъци,филтри и масло.Стандартните неща за кола втора употреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

najami, това се нарича смяна на консумативи , а не ремонт :DРемонта е "нещо" , което не ти пожелавам да правиш в близките 500 000км.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

najami, това се нарича смяна на консумативи , а не ремонт :DРемонта е "нещо" , което не ти пожелавам да правиш в близките 500 000км.

Да де прав си смяна на консумативи е,но горе долу да го насоча човека.А иначе като цяло съм супер доволен до момента от колата и найстина се надявам скоро да не ми излезне някой ремонт.Малко е тегаво положението със скоростната кутия но аз си взех подлакътник и сега е вече друго нещо. Редактирано от najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...