Jump to content
greenex

За лепенките, колегите и приятното впечатление

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Вчера ми се случи една много дребна и незначителна случка, която обаче ми докара много приятно настроение и ме накара да се чувствам част от един отбор.Та... бях си паркирал хондето на ул. "Тунджа", малко зад Пирогов. И излизам от работа и наближавайки колата, видях, че има някаква хартийка, оставена под чистачката. Помислих, че това е поредния спам и почти машинално бях готов да изхвърля "боклука". Но какво се оказа - бяха ми сложили хартиено флайърче на НАШИЯ форум и фенклуба - точно като лепенките (до които още не мога да се докопам).Ех, да ви кажа как се изкефих :ph34r:В района засичам други хонди, оглеждам ги все едно са децата на приятелите ми ;) Но не сме се засичали с колегите.А това флайърче определено е оставено от някой брат по хондо-съдба ;)И с една такава елементарна постъпка този човек ме накара да се усмихна.Колега, сигурно посещаваш форума и си як фен... Няма как да оставя на твоята кола нещо подобно като поздрав, като намигване с фаровете. Но с тази тема искам да кажа мерси за отношението и да приканя всички да се чувстваме като принадлежащи на друга "класа" ;)Приятен ден на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата, който и да е той. И аз много се радвам ако се поздравим с някой колега на пътя без дори да се познаваме, обединени от едно единствено нещо - Хонда. В Неделя бях в Пловдив. На кръстовището на Коматевско шосе и Южен се засякох с един колега, който караше същия сивик като моя, но с неоригинални джанти. Поздравихме се и на мен ми стана много приятно. Дано да влиза в форума и чрез него да се запознаем и видим отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам една лепенка , ако искаш може да ти я подаря , аз съм в Иван Вазов :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на човека един голям поклон за такива фенове :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така човек осъзнава колко важни са малките неща... може би са и най- важното нещо.. Евалата и на теб и на колегата!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобна случка обаче инициатора бях аз :lol: Отивам на среща с колега след като тъкмо се бях върнал от срещата в русе(и се бях снабдил с 2 лепенки) , и спирам на паркинга и гледам неговото хонде :lol: Викам що дан го напрая и него фен и бам една лепенка на задницата :) Видяхме се говорихме и си тръгваме , в тоя момент тоя вижда колата си и лепенката и стои :lol: хаха беше доста приятно изненадан :) И така и аз му направих деня ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и аз спирам всяка сутрин в този район - "Тунджа" - "Дукатска Планина", виждам редовно поне няколко хонди там. :lol:Поздрави на колегите и дано се засечем някой път. :lol:

А така, ето го единия "заподозрян" от квартала :)Даа, има доста хонди там - поне два акорда, една англичанка (с мойта стават две) и един CX, а сигурно има и още :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тук е мястото да подметна, че и аз небих се разсърдил някой да мушне една лепенка под чистачката. Днес един колега с черно купе 5г спря пред мен пред еддна авто-мивка в Люлин, но неможахме да полафим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Нека да я наречем сестра по хондо - съдба ,а :lol::) Колега, всяка сутрин минавам по Тунджа на път за работа и сериозно ти заглеждам красавицата :) и вчера както беше спрял почти до мен, си викам, абе аз имам един останал флаер, я да го пъхна, пък да видя какво ще стане ;):lol::dry:Много се радвам, че се намерихме все пак, и до скоро ;) П. С. Аз паркирам Хондата от аватара ми на ъгъла на Тунджа и Дукатска, защото живея в района ;)А другия колега от квартала, какво паркираш там? ;)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да я наречем сестра по хондо - съдба ,а :P:) .... имам един останал флаер, я да го пъхна, пък да видя какво ще стане :):):)

Ми какво да стане, колежке - изкефих се яко :)Едно "Благодаря" по този повод! ;)Такаа... вече идентифицирах единия заподозрян от махалата :lol: Ако не беше форума, тва нямаше да стане - да се поддържаме и да се числим към по-добрата класа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още един, който е със стикер на клуба на задното стъкло горе - един черен Акорд, който спира пред банката :) Хайде, колега, кажи кой си, нямам повече флаери за съжаление :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя още флаери (подозирам, че този въпросният е бил от моите). Но мисля, че за лепенка трябва малко повече са да си се докоснал до клуба и феновете в него, отколкото да си докоснал само едно листче, което е пипано преди това от "член" на клуба да речем (и оставено в/у колата ти)... т.е. поне на месечна ела, ако не на национална... мое мнение, макар и да съм чувал доста други подобни на моето :lol:See you soon :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как на глед толкова малък жест може да направи човек толкова щастлив и усмихнат, аз лично поздвавявам всички колеги на улицата независимо дали се познаваме или не.......... почти всеки път ми отвръщат на поздрава и това ме радва.......е винаги има и някой който си казва: "тоз пък какво иска"???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя още флаери (подозирам, че този въпросният е бил от моите). Но мисля, че за лепенка трябва малко повече са да си се докоснал до клуба и феновете в него, отколкото да си докоснал само едно листче, което е пипано преди това от "член" на клуба да речем (и оставено в/у колата ти)... т.е. поне на месечна ела, ако не на национална... мое мнение, макар и да съм чувал доста други подобни на моето :)See you soon :)

ако са цветни искам 1-2 листа A4 и за мен!
И аз искам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ллеее! Няколко стотин бях напечатал (и раздал)....!Ще напечатам и ще видя как ще стане, при условие, че съм се зарекъл повече да не стъпя на ЕКО-то. Много е зле това място, честно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя почивам веднъж на 2 месеца. Шансът да се падне да е последна недяля на някой месец - нищожен. Почти никакъв шанс да дойда на месеечна пък камоли на национална. Остава малка възможност за ЕКО-то, но работя до към 8 :) П.П. С лепенка или не ще продължа да си карам Хондата с гордо вдигната глава и напълнил гащите от кеф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя почивам веднъж на 2 месеца. Шансът да се падне да е последна недяля на някой месец - нищожен. Почти никакъв шанс да дойда на месеечна пък камоли на национална. Остава малка възможност за ЕКО-то, но работя до към 8 :) П.П. С лепенка или не ще продължа да си карам Хондата с гордо вдигната глава и напълнил гащите от кеф :)

;) като работиш докъм 8, палиш колата и пристигаш! Аз ходя след 21ч., винаги седим понее до 22ч. :) тъй че, казвай кога да те очакваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник, как кога :) . Между другото песметах , че на 29-ти Юни (неделя) почивам :) П.П. Извинявам се за оаканата тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник, как кога :) . Между другото песметах , че на 29-ти Юни (неделя) почивам :) П.П. Извинявам се за оаканата тема :)

Последен спам... за съжаление месечната вече я направихме на 20-ти, заради Великден, но във вторник ще се радвам да се видим :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя още флаери (подозирам, че този въпросният е бил от моите). Но мисля, че за лепенка трябва малко повече да си се докоснал до клуба и феновете в него, отколкото да си докоснал само едно листче, което е пипано преди това от "член" на клуба да речем (и оставено в/у колата ти)... т.е. поне на месечна ела, ако не на национална... мое мнение, макар и да съм чувал доста други подобни на моето :)See you soon ;)

Признавам, че все още не съм идвал на нито една среща на клуба и съм готов да изтърпя дружеска критика за това ;) Но както каза колегата sCoff, със или без лепенка, аз съм си фен на хонда (вече непоправим). :)И винаги гледам да поздравявам колеги, като ги видя на пътя, за да изразя уважението към "нашия вид" :)А за флаерите - печатай ги :) Лошо няма! Не знам за разходите, но ако има проблем, мисля, че ще може да го решим - нали целта е да си доставяме удоволствие един на друг, точно както направи колежката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tekkonkinkreet

Нека да я наречем сестра по хондо - съдба ,а :P:drunk: Колега, всяка сутрин минавам по Тунджа на път за работа и сериозно ти заглеждам красавицата :fun: и вчера както беше спрял почти до мен, си викам, абе аз имам един останал флаер, я да го пъхна, пък да видя какво ще стане :P:):PМного се радвам, че се намерихме все пак, и до скоро :) П. С. Аз паркирам Хондата от аватара ми на ъгъла на Тунджа и Дукатска, защото живея в района :)А другия колега от квартала, какво паркираш там? :)

ами аз съм със синята англичанка, вече и със стикер на клуба изодзадзе. :ДИначе идвам сутрин понеже работя на близо, а това е единственото място където мога да намеря някакво местенце в цялата лудница. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм със синята англичанка, вече и със стикер на клуба изодзадзе. :ДИначе идвам сутрин понеже работя на близо, а това е единственото място където мога да намеря някакво местенце в цялата лудница. :fun:

Точно вчера те гледах май... на Тунджа и Люлин планина, на ъгъла ли беше??? :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да посъживим малко тая темичка :)Колегите от квартала, има ли желаещи да си спретнем бира след работа някоя вечер? :P (вид на строй се, преброй се) ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Я да посъживим малко тая темичка ;)Колегите от квартала, има ли желаещи да си спретнем бира след работа някоя вечер? ;) (вид на строй се, преброй се) :):P

На колежката толкова й се пие бира, че забрави да напомни за кой квартал става въпрос ;) Целевата група е всичко живо дето е зад Пирогов.Доста сектанти има в района, та затва май е това желание за опознаване ;)Кажете си, че да не се налага да се извикваме по номера ;) Може да направим нещо като куверт - флаер на чистачката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Току що, на излизане от квартала видях колега с тъмносиня англичанка - да си призная доста нахално го загледах :o :o аз бях с мойта червена 4-та, той ме видя, но не зная кой беше :)Ако се познае да си признае, много моля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tekkonkinkreet

вчера не съм бил аз, бях малко по-далече, но днес съм си лепнал задника точно на ъгъла на Тунджа и Дукатска където ти паркираш обикновено. :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...