Jump to content
dida81

Още един в отбора

Recommended Posts

Докато не преживееш нещо наистина никога не можеш да разбереш как се чуства човек който вече го е преживял............приемете ме в отбора на хората с откраднати вещи по колата. :ph34r: Вчера ми се наложи да използвам колата и я спрях на няколко преки от къщи ..........и понеже бях и с двете си деца не ми се "играеше" на прибери-извади количка от колата (количката ми е мн тежка)се прибрахме без нея.За жалост снощи мъжа ми беше зает до късно и не можа да я докара до блока.Тази сутрин не издържах обаче и станах рано докато всичко живо спеше да си докарам колата пред блока че ми се беше свило сърцето нещо.Доближавайки колатоа обаче виждам че капака е отварян(емблемата за моя радост беше там)Отворих го аз да видя дали акумулатор е там.......там беше(отдъхнах)....алармата работеше......ама на таблото зееше дупка.Мамка му.........нямаше ми я MP3-ката!Знаете ли(сигурно повечето знаете)колко майсторски е свалена........аз просто си седях на предната седалка и поссмърчах............да наистина нямах думи..........десния прозорец свален наполовина.........задна врата отворена..............но без драскотина!За пореден път ти напомнят че живееш в България!Не знам дали ме заболя повече че ми я няма MP3-ката или факта че някой си е позволил да ми бара нещо по колата........и сега не знам ,просто съм доста афекирана от случката!Извинявам се ако съм натварила някой с проблема си!Желая на всички лек ден,повече позитивизъм и весело настроение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам те много е гадно, преди година и на мен ми се случи подобно нещо. при мен бяха счупили предния прозорец... :ph34r: да сме живи и здрави другото се оправия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те.Миналата седмица и аз осъмнах със строшен прозорец и липсваща задна част на радиото.Нещо са се разшетали пак, но ако барна някой ще му изкарам зъбите през гърба.Цял ден ми загубиха със полиции, застрахователи, монтаж на ново стъкло, и сега преследвам един полицай за служебна бележка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отърване. Решат ли да взимат нещо - край. Разбирам те колежке. Много неприятна ситуация. Гледам че при покупка на касетофон за кола предлагат и застраховка. Интересно, но на мен не ми предложиха такава. Да има здраве, пък другото ще си го осигурим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен мисе случи преди 3-4 месеца но 10-тина дни след това сиго открихи след доста разправии с полиция и следователи си е пак в менPioneer P6400 :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е разшетали са се. В рамките на 2 дена разбиваха ключалката все едно бяха млатили с канго (безуспешно ебаси тъпаците), после зверски надрана 4 панела многократно. Само вися по районните да си вадя служебни бележки мама им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тези дни са вдигнали цената на дрогата и наркоманчетата се развихрят. Преди малко ми се обади една позната - счупено стъкло и липсваща бас-каса и усилвател от багажника. Като ходила при застрахователите имало доста хора с подобни проблеми, най-вече счупени стъкла и липсваща музика. Да им изсъхнат ръчичките дано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съжалявам и знам какво ти е вече 3ти път преди 3-4 месеца, с брутално разбит прозорец, още намирам парченца стъкла под седалките :lol::lol: добре, че не са ти строшили прозореца поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе и без панели ли ги крадат вече тея касетофони?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съжалявам и знам какво ти е вече 3ти път преди 3-4 месеца, с брутално разбит прозорец, още намирам парченца стъкла под седалките :):lol: добре, че не са ти строшили прозореца поне

добре бе и без панели ли ги крадат вече тея касетофони?!

нямате на идея колко тарикатски са действали,супер чисто ,никъде няма драскотина.........нямам на идея какви предпазители се махат и кво се прави,как са ми изключили алармата и после са я включили,не знам сидурно се знае че само касетофона не е застрахован за разлика от колата,не е трудно да се разбере :) да не съм била "нагла"да си оставя панела В МОЯТА КОЛА,аз винаги го махам като слизам от колата да не ги "дразня"............КАКТО И ДА Е МИНАЛА РАБОТА !А дали като я застраховам с касетофона барабар идиотщината ще спре? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

и аз съм се парил. ма ми разбиха стъклото. Жалко за касетофона но поне не са ти потрошили колата, защото ги има и такива неграмотни тъпанари... Принципно булинс покрива кражба на музика до 100лв ако не е застрахована отделно. Вариант е да хванеш cd-то за планката отзад с гайката която продават с него.... но пък тогава може да ти потрошат таблото в опити, което е по лошо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Не съм се парил до сега обаче един ден се помъчиха да ме опарят :) За жалост(на крадеца) точно в тоя момент си слизам до колата и гледам как едни крака старчат от колата(пък алармата не пищи...още ми е мъгла тоя момент щото после пробвах и си беше добре алармата) ... миии представете си как излиза с краката назаде и повече не става от земята(ест докат не дойдоха ченгетата) :) Супер се накефих , обаче пак ме беше яд за счупеното стъкло . Незнам за паркинг обаче гаража си е най-добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...