Jump to content
Guest lamerko

Оборотите падат като изключа от скорост

Recommended Posts

Guest lamerko

От много време ме мъчи този проблем, но днес ми кипна като изгасна. Значи карам си аз и преди светофара изключвам от скорост и бам колата изгасна. По принцип друг път само падат много оборотите и купето се разтриса за момент след това пак се връщат на 900. От какво може да е това.

Редактирано от lamerko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да имаш газ, случайно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време ме мъчи този проблем, но днес ми кипна като изгасна. Значи карам си аз и преди светофара изключвам от скорост и бам колата изгасна. По принцип друг път само падат много оборотите и купето се разтриса за момент след това пак се връщат на 900. От какво може да е това.

С калъв двигател си??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15b2 в двигателя и не съм на газ. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15b2 в двигателя и не съм на газ. :ph34r:

Хммм и при мен го правеше тоя номер но аз сам с Д13б2 и мога да си нагласям карба и от там са оправя ама на д15-ската незнам как става ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали и почисти EACV-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...511&hl=eacv намира се от дясно на всмукателният колектор,развиваш двата винта и го сваляш без да разкачаш двата маркуча които влизат в него :ph34r: почистваш го с контактен спрей или спирт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси утре ще пробвам колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори че се намесвам в чужда тема,но ако е на газ от какво може да се получава това.само да добавя,поръчах си свещи от англия на NGK,а сега ще сменя и въздушния филтър.Възможно ли е да е от донастройки на газовата,тя е новичка монтирана е преди 2 седмици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори че се намесвам в чужда тема,но ако е на газ от какво може да се получава това.само да добавя,поръчах си свещи от англия на NGK,а сега ще сменя и въздушния филтър.Възможно ли е да е от донастройки на газовата,тя е новичка монтирана е преди 2 седмици.

ами може въздушния да е позапушен, да иска настройка на празния ход...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същиа номер ми прави,но като пусна клима,много зле :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

На предишната кола имах същия проблем. Учудващо нямаше нищо развалено. Просто ми хрумна да сваля датчик празех ход, издухах го с компресора и макар, че неизглеждаше особено мръсен всичко по оборотите се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Мерси утре ще пробвам колега.

Братле на 95% ти е слаб акумулатора (5% - застраховка , щото съм с акорд)Абсолютно същото ми правеше , даже както беше писано по-горе като пусна климатика хептен гаснеше ....Смени си акумулатора ... Казвам го от опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси утре ще пробвам колега.

Братле на 95% ти е слаб акумулатора (5% - застраховка , щото съм с акорд)Абсолютно същото ми правеше , даже както беше писано по-горе като пусна климатика хептен гаснеше ....Смени си акумулатора ... Казвам го от опит
Не ми се вярва да е от акумулатора,но...нищо чудно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той моя не е "хондьовски" ами от нормалните BOSCH набит с чук :fun: Странното е че на плюса е много окислен цялата пъпка е зелена, но пък с паленето проблем няма :drunk:

Редактирано от lamerko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...