Jump to content
honda_huliganka

СОФИЯ МЕСЕЧНА 20.04.2008г.

Recommended Posts

Както вече стана ясно, последната неделя на този месец е Великден, затова гласувахме и изместваме месечната на 20.04.По въпроса за Бужурище, на 19,20 има масово мероприятие там , така че тази месечна си оставаме на Булгарплод. Това не означава че идеята за Божура се забравя, нека задружно направим всичко възможно майската месечна да е там. :) ами това е..... НЕДЕЛЯ 20.04.2008г 13.00ч. паркинга зад Булгарплод. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I'm Out ;( ;) следващия път на Божура, че така като прдполагам и сеир ше има.....хихихихи ше си зема семки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за Божура е много добра,ще чакам с нетърпение да отидеме!И ще се опитам да помогна с каквото мога за да стане и реалност..!А за Булгара ще гледам да съм там,дано времето е хубаво и се събереме повече фенове на любимата марка!До неделя надявам се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз май ще дойда с автобуса тоя път :rolleyes:има ли някой близко до сухата река да ме метне :P

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въй, колко бързо мина месец :rolleyes: ша зема да дойда, че ще се забравим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

въй, колко бързо мина месец :rolleyes: ша зема да дойда, че ще се забравим...

И да не забравиш бонбоните :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въй, колко бързо мина месец :thumbs1: ша зема да дойда, че ще се забравим...

И да не забравиш бонбоните :lol:
май цялото нестле трябва да работи за мен... Ма то на 20ти не е маниакков ден :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Кво ще кажете по идеята да забраним официално гонките? Обещавам да не правя глупости и ще се включа ако трябва да наредим колите по "пистата" за да не стават изцепки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въй, колко бързо мина месец :lol: ша зема да дойда, че ще се забравим...

И да не забравиш бонбоните :P
май цялото нестле трябва да работи за мен... Ма то на 20ти не е маниакков ден :dry:
Ама е Цветница и ще си донесем всички по едно шише вода и му мисли тогава :blink::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога успяхте да гласувате?! Аз имам толкова цветя в къщи, че определено на Великден по мога да духна :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Malkiq

Чакам да доиде 20,че да се видим и да се запознаем.Аз съм от Плевен но сега съм студент в тук и съм голям ФЕН на НАЙ-ЯКАТА МАРКА АВТОМОБИЛИ В СВЕТА ХОНДА!!!! :yawn: :yawn: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз да дойда ама незнам къде е това булгарплод :yawn: пък и сам да дойда малко невърви някой желаещ с мен ? това ли е мястото ? Публикувано изображение

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото място е :yawn: значи остана някой да дойде с мен и съм там :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

същото място е :yawn: значи остана някой да дойде с мен и съм там :punk:

Щом те е страх сам.... имаме си традиция... в 12 на Екото на България на кафе и после в колона натам. :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

еее каде е това ЕКО , хайде се разберем някаде се чакаме защото аз никой непознавам от вас.

Blondy

съгласна , аз имам същата кочина като твойта :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

живот и здраве смятам и аз да цъфна на месечната :)обикновено колко време продължава екшъна и след това ще има ли продължение някъде където може да се хапне, пийне, ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sabinski

Аз искам да питам, а стикери ще има ли??? Тъй като изпуснах доста срещи а пак ми е мерак да си лепна една такава лепенка отзад до надписите ми рейсинг, Г Т и турбо - може пак и новата лепенка да ка4и още няколко магарета :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам, а стикери ще има ли???

Ще има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

живот и здраве смятам и аз да цъфна на месечната :)обикновено колко време продължава екшъна и след това ще има ли продължение някъде където може да се хапне, пийне, ...?

Чи Кък иначе ;) Даже сме си качвали и снимките от продължението ;)Обиновенно околои три часа е целия джумбуш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опала... аз ще дойда, че да ми помогнете да сваля дистрибуторната капачка и да видим защо не ми пали по дъждовните. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали на тази среща ще дойде някой с икономичен Втек д15з6-8 114к.с. (сток по възможност)?Молбата ми е ако иам такъв човек на срещата да ме "врътне" едно кръгче да видя как работи мотора му, че нещо имам съмнения за работата на моя мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov

Колеги, дали на тази среща ще дойде някой с икономичен Втек д15з6-8 114к.с. (сток по възможност)?Молбата ми е ако иам такъв човек на срещата да ме "врътне" едно кръгче да видя как работи мотора му, че нещо имам съмнения за работата на моя мотор.

Аз ще дойда колега - бордо металик е колата СА8728ММ - дано да се намерим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега Miroslav.Ivanov. Аз карам комби Сивик Аеродек СО8957ВВ сребрист металик.Ще направя всичко възможно да съм на срещата и да се видим.Поздрави!Благодаря и на Blondy - между другото не става въпрос за гонка, а само някой да ме повози в икономичен Втек :lol: Мойта може да се разпадне по време на гонка ;)

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emod

аз съм с vtec-e 90 konq ако помога там съм.тъкмо ще се похваля с новата ми визия на колата. :lol:;)

Просто се "обади" колега. Най малкото поне да видим "визията". Можеш да се ориентираш по колите и номерата ни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да подсетя за срещата :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 12 ше има ли некой на еко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо днеска нямаше много фенове!сигурно е заради хубавото време и всеки е на някъде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично не бях щот колата ми е на основни частички и не ми се ходеше само с волан и седалка :shifty: но па виж така върви повече :) ... а и всичко е изпрано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо нямаше хора ли??????Заради тъпите изпълнения на някои хора от форума.....ама дайте да сменим мястото или пък дайте да сменим датата,защото срещата се падала на Великден :shifty::):) Глупости ......има си традиция-всяка последна неделя,за момента на Булгарплод.Затова и не дойдох,а може и ве4е изобщо да не дойда.Всеки да ме съди както си иска. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко от мен http://activity.spnet.net/share/Honda-20.04.08/ който се познае може ме съди за авторски права :shifty:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща стана :) пък и хапнахме после ... McDonalds rulez :shifty: Наистина виждал съм и по-голяма посещаемост , но и така си беше хубаво. ПП Мийте си колите :) Нека на снимките да сме всички с лъскави и хубави хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Защо нямаше хора ли??????

Заради тъпите изпълнения на някои хора от форума.....ама дайте да сменим мястото или пък дайте да сменим датата,защото срещата се падала на Великден ;););) Глупости ......има си традиция-всяка последна неделя,за момента на Булгарплод.

Затова и не дойдох,а може и ве4е изобщо да не дойда.Всеки да ме съди както си иска. ;)

Много благодаря за квалификацията!

Първо: Само че ако ти искаш да гледаш гонки не е Булгарплод мястото!

Второ: Много хора си признаха че поради факта че днес е ЦВЕТНИЦА (да са живи и здрави именниците) няма да могат да дойдат!

Трето: Никой никого не кара на сила!

Четвърто: Хора запалени по драг-а бяха на срещата!

Пето: На Великден още повече хора няма да могат да дойдат защо ще са още повече почивните дни!

Шесто: Никой не ти е виновен че си бил на Крал Кокс и си се успал!

Седмо: Много ми беше готино като видяш че гонки няма да има днес!

Осмо: ТОВА БЕШЕ ЕДНА ИСТИНСКА И МНОГО СПОКОЙНА И РАЗВЕДРЯВАЩА СРЕЩА!

Девето: Типично по български обвиняваме някой за това че днес е било слънчево!

Десето: Да забеляза че всички освен теб се изказаха положително за срещата?

 

Аз продължавам да си отстоявам мнението че зад Булгарплод е идеално за СРЕЩИ, а не за ГОНКИ - за гонки мястото е едно единствено, а именно писта Божурище!

 

П.С. Днес освен всичкото видях много хора които отдавна не бяха идвали така че не разбирам защо така подхождаш - "заради едикой си нямаше хора" просто днес е светлият християнски празник Цветница, много хора са имали семейни ангажименти!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте джафкали не, биите се направо... Карл Кокс е било гига лутница, ма ние с бат Ръсто се наказахме порядъчно... Участници бяха и Нио и не толкова Мори, която беше и рънауей драъвъра. :rolleyes: Давайте снимки, не се карайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо.Винаги съм бил против гонките на Булгарплод.Второ.Против съм да се променя мястото и датата на срещата.Трето.Никога не съм бил срещу общото благо.Al Capone,моля те 4ети какво съм писал.....напълно те подкрепям в това което казваш,само дето не си вникнал в моите думи.Явно си говорим за едно и също нещо,но на разли4ен език. :PВярно бях малко по-рязък,но това е друга бира :rolleyes:

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

имаше достатъчно хора ма май нещо нямаше фотографи.... иначе ние добре си изкарахме присъстващите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше фотографи, и още как :) Аз с нетърпение очаквам снимките от Хулиганката... тя ще допълни защо, когато ги публикува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана, като за именния ден се сдобих и с лепенка на клуба - много добре седи :Дмерси на Капоне за което. :)На следващата среща си измиите колите, ще си донеса техниката да направим интересни фотосесийки с хондите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...