Jump to content
PeXa

мога ли да сложа Abs

Recommended Posts

Здравеите Колеги,искам да да питам дали е възможно да се сложи АBS или Airbag на кола която фабрично е нямала.Гледам че в нета има комплекти които само трябва да се инсталират като за еърбега се сменя волана.Дано да става.Благодаря предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова лесно колкото си мислиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова лесно колкото си мислиш :D

... а колко е лесно ? :Dи аз се интересувам от този въпрос ... Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За АБС-а не знам но еърбега ако имаш всичките части не би трябвало да е прекалено сложно. Но най-големия проблем според мен е доставката, тъй като всичките компоненти са чувствителни на удар, осбено модула който е и най-скъп, а веднъж изпатака ли дотам му е живота. Другия проблем при доставката е че повечето неща са в Америка, а по принцип могат да се пращат само по сухоземен път и то като HAZMAT, което ще струвааа... ми много. Та общо взето ти трябват модула, самите еърбеци (или един + едно съпротивление вместо втория), снопа кабели... е и доста четене.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ABS-a е луда работа доста не6та трябва да посъбере6,но виж за еър бега мога да помогна имам 2 комплекта с вси4ко необходимо ...модули кабелаци букси за 5-а и 6-та г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето няколко линка към сетовете: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/96-00-honda...sspagenameZWDVWhttp://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-civic...cmdZViewItemQQchttp://search.ebay.com/airbag-honda-civic-...sspagenameZWDVWимаше и още един саит кадето се поръчваха,но нещо не мога да го намеря,довечера ще имам повече време и ще го пусна тук.Не съм сигорен че мога да сложа 2 аърбега,защото за 2риа трябва да се реже таблото (може би не знам) Колкото до това че са чуствителни на удар,аз замимавам за Америка и мога модула да го взема в ръчния багаж,когато се връщам.Наи-важното е да намеря човек които може да го инсталира :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keel

А ако разберат какво имаш в торбата като се качваш на самолета обратно ... малиии... бомба. Модула ок, ама еърбега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е само модула,опакован в пликче,та нали той е чуствителния елемент :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нима еърбега може да гръмне самостоятелно. Не съм запознат но все едно ако удариш по волана с ръка или друснеш в дупка да ти се отвори.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keel

Ами и аз все си мисля че без да му се подаде ел. сигнал не може да се задейства, но все пак има възпламенител. А и в сервизното ръководство на Хонда през ред пише че при неправилно съхранение с лицева страна надолу, може да се задейства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е не дали мога да го прекарам сета,а дали мога да го инсталирам на колата.за прекарването през граница няма да е проблем. :)

днес говорих с Бате Дидо-Chikiriki каза че няма проблем за abs и srs !ако искаш звънни му за подробности

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...