Jump to content
ШМИРГЕЛ

Седмична среща

To be, or not to be: that is the question  

51 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Моля вземете отношение за да се реши до идната неделя.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз всяка неделя от 16:00 до към 18:30 съм заед,за това гласувах да е от 12:00,но пък лятото се стъмва по късно,от 19:00 също е добре,по хладно тъкмо...На гребната пред ст.Пловдив много ми харесва,за това за там гласувах.Но както си решите,никой не е длъжен да се съобразява с мен :P

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гребната ест. , а за ча аз гласувах за 15:00 часа понеже е по светло тогава , обаче лятото в 15ч. е ужасно горещо та Май,Юни може да го преместим по късно...щот нали все пак трябва да си огледаме колите поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

UPPPPP и от мен,аре стягайте се бе хора...гласувайте...до тая Неделя трябва да го решим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля вземете отношение за да се реши до идната неделя.

само не ми е ясно що ги пускаш тия анкети, след като почти не идваш на срещите? Всъщност май се сещам...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за пръв път се конфронтираш с мен. Не, че съм "широко скроен" и не ме дразниш ама ще се постарая да не ми личи.Да, не е трудно да се сетиш, аз съм го казвал и друг път.Няма как в неделя на обед да съм на лице за срещата. Направиха се две срещи вечерта и аз бях и на двете. Даже на едната дойдох с все багаж от пикника от който се връщах. Жалко, че ти си беше тръгнал, щях да се радвам да се помиришем.Ти да не клониш към пенсийка или се криеш от жена ти в неделя по обед.Шегувам се, ти си обидчив малко, да не се впрегнеш сега :) Идеята е, че за да идвам, срещата трябва да е привечер. Ако има достатъчно желаещи и ако са мнозинство... и мен ще ме огрее.Ако си мислиш друго - ще се радвам да ме разобличиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

UP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз да се запиш :thumbs1: макар ,че това 19:00 часа не е окончателно ако се има предвид лятото ,но пък за сега това :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм за Гребната база, към 6 следобят струва ми се удобно... но ще видим какво ще се реши :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за пръв път се конфронтираш с мен. Не, че съм "широко скроен" и не ме дразниш ама ще се постарая да не ми личи.Да, не е трудно да се сетиш, аз съм го казвал и друг път.Няма как в неделя на обед да съм на лице за срещата. Направиха се две срещи вечерта и аз бях и на двете. Даже на едната дойдох с все багаж от пикника от който се връщах. Жалко, че ти си беше тръгнал, щях да се радвам да се помиришем.Ти да не клониш към пенсийка или се криеш от жена ти в неделя по обед.Шегувам се, ти си обидчив малко, да не се впрегнеш сега :thumbs1: Идеята е, че за да идвам, срещата трябва да е привечер. Ако има достатъчно желаещи и ако са мнозинство... и мен ще ме огрее.Ако си мислиш друго - ще се радвам да ме разобличиш

дааам успя да ме принудиш.....вече ми е в левия крачол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааам успя да ме принудиш.....вече ми е в левия крачол

Кой какво те принуждава бе Антоне???На мен не ми урътва срещата да е на обед, пускам анкета и хората гласуват. Каквото се реши - това е. Ако ме(те) удовлетвори ще се радвам (радваш), ако ли не - каквото мнозинството определи.Жив и здрав, ще се видим в неделя.То тия съобщения дето си ги пишем май са лични по между ни, но какво пък... може и да е по добре така даже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за гребната - ДА! за неделя - ДА! Но хора като мен които се интересуват и гледат футбол биха предпочели 1200 или 1300ч. - разбираемо защо! ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко почват мачовете

обикновено към 1430....до към 2000 (говоря за Прем .лига / Англия)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гребната към 5-6, да са станали пияниците от събота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амм...значи сменихме ли го вече ? или още сте на екото и тази неделя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Айде пичове и пички18 часа на входа на стадиона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги днеска да не забравите от 6 часа на входа на стадиона, до после !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги дайте по някое коментарче от днескашната среща, и особенно тези който ми пробваха колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги дайте по някое коментарче от днескашната среща, и особенно тези който ми пробваха колата :P

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не я пробвах, значи ще мълча :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Люде, ще има ли среща в неделя? Малко трудна работа ми се струва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии... аз съм навит и без това необичам по празници да си седя само в нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някой или да не си правя труда изобщо да мисля за утре следобед :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасейте момчета на мен ми е удобно навсякаде все пак сам си с колата и мога да дайда кадето кажете. Но гласувах за Гребната нищо че сам в Тракия защото там има достатъно място каде да си спираме колите. За час мисля че наистина 18:00 е най добре защото който има да си върши няква работа в неделя да е върши до около 17 и след това да идва. А пак е верно че и пияниците в събота вечер няма да можеш да ги накараш да дойдат в 13 например.Предлагам всички който са от Тракия да се съберем и да ходим заедно към Гребната ако е там срещата. Предлагам на бензиностанцията АРЕНА до Форум Таракия или на някой от големите паркинги на Кауфланд или Сани. половин час преди часа на срещата която е. Ако има навити да казват....... :):rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VangelZ

Някой ще ходи ли сега на гребната ??? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

ми аз се чудих... ако искаш да хоим да пушим по една цигара па... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VangelZ

Добре . То сигурно и други ще дойдат да се надяваме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...