Jump to content
FreeBorn

Еднда тигра ме би :(

Recommended Posts

Карам сивик Д15Б2 хечбек и се пуснах с една тигра 1.4 90 сток! и два пъти ме би. Гумите ми са 195/50/15 ,спортен филтър, спортно окачване а тя си беше обикновенна :cool: обаче ми се струва че са слагали някакви добавки в бензина и за това. Кажете ми имам ли шанс да я бия и как. На 1 скорост сме равни но на 2 с по една кола ме дърпа и така на всяка скорост с по една кола. Но поне бих един сеат днес три пъти 1.6 , един пасат 2000г турбо дизел незнам двигателя и една мижава тигра ме би , не мога да повярвам. Кажете как да и го върна плс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добър старт и по малки гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.. бил те, к'во. Но аз знам, че тигрите са с къси скорости. Не ги познавам технически, но може и да е по-добра от D15B2.. аз лично никога не бих си купил тази съпунерка, според моите разбирания, за сметка на 5gen... въпрос на вкус. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко дадох въже на една тигра да я издърпат от пистата в Габрово, защото и тя се беше опитала да се прави на бегачка.Иначе по темата - не мисля че тази тигра за която пишеш е 1.4, по-вероятно да е 1.6 около 110 кончета. Те наистина понавървяват, но 1.4 няма шанс срещу Д15-ка в кондиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за хонда сивик 5г :cool: не бих зел тигра никога. Но 1.4 си е екотек , приятели сме и знам. Само добавка ще е , сигурен съм. Утре си поръчвам nitro power да го пробвам и аз :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко дадох въже на една тигра да я издърпат от пистата в Габрово, защото и тя се беше опитала да се прави на бегачка.Иначе по темата - не мисля че тази тигра за която пишеш е 1.4, по-вероятно да е 1.6 около 110 кончета. Те наистина понавървяват, но 1.4 няма шанс срещу Д15-ка в кондиция.

И аз мисля че не е била 1.4 Ти видя ли и мотора ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,4 е 100% съм сигурен, както писах по горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взвми си прегледай колата човече... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече се замислям какво да прегледам ... Освен свещи и кабели друго нямам което не съм сменил от както я взех. От 0-100 си ги правя за 10 секунди. Не забива когато я настъпвам на оборотите, а плавно си ускорява до към 4000 4500 и после се "изтрелва". За мен си е в изрядно състояние , а утре 6те я кача на стенд да проверят двигателчето за всеки случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взвми си прегледай колата човече... :huh:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

тая седмица се пуснах с един прелиуд 133кона го бих ма мом4ето каза 4е скоро си го е взело и не му е свикнал една алфа 146 1.4 т.с 103коня форд ескорт 1.6 16в 90коня пежо 306 1.6 16в 90коня ги бих и ма би ена тигра 1.6 16в 106 коня

...интересно,че точно Тиграта те е била :lol: приятели са споделяли,че с 1.3 бият Тигра 1.4(90кс.) и би трябвало с твоята 1.5 да я разбиеш 1.6 колко разлика ти направи Тиграта??

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

На 1.4 тигрите доста често им слагат вътрешности от 1.6(бутала и т.н.) - да не е и при теб такъв случая?Абе голяма работа,че те бил ако ще и 1.2 да е какво си го слагаш толкова.Наслаждавай се докато си шофираш хондата това друга кола не може да ти го даде ако ще и 8000 коня да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

намери си едни железарки 13ки или 14ки с по-малки гуми , сложи си некво бензинче 100+ хубава добавка, изтръгни въздушния филтър , бутнете предварението малко и газ :Pкато ще е за 1-2 старта си ти ;)п.п. по скоро ти трябва да правиш на всяка скорост по една кола на тая тигра ... до какви оборити си караш колата ?че имаше един колега се гонил с някъв дрегел, после и клипчета пуска ... а той си карал колата до 6000об. защото го било страх да не се счупи :P че така де ...

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

С тая д15-ка трябва постоянно да си лутеницата(червената зона) :P Тука имам един авер с д15б2 спокойно си ги прави мармалад тигрите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

.....ако колата ти е добре значи Тиграта е доработвана(а и ти ще толкова голяма вяра имаш,че не е пипана и не се ебават с теб :P )за да те бие и то с такава разлика аз лично исках с моята 1.3 да се пусна с такава ама те едни гейчета ги карат и не са много навити само за красота ги имат май ;) Сега намерих един колега с 1.6 той иска да се пуснем има надежди да ме бие с сегашната ми Хонда ама искам да си стегна количката и тогава ще му разбия илюзиите :P ...а и по каталог ти си с 2 сек. по бърз до 100км/ч така,че нещо не се връзва сток да те бие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е барана тая тигра не ми се вярва да бие Д15-ска и то хеч, или са и правени "магии" :D в резервоара или е барана по двигателя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е пипната от някъде , но дори и спортен филтър няма. Тръгнахме заедно към пистата но аз отидох 10 мин преди тях, два пъти ходим заедно и все по толкова се бавят , дали е възможно да направят нещо за толкова време. Аз все си мисля че е бензина нещо , ама само в един коментар го казахте. Днес се опънах на един голф 3 1.8 и той след 140км/ч се отказа. Даже си мисля че се развали нещо щото пусна аварийни и спря. С всеки ден все повече се очаровам от HONDA . Сега разбирам защо избрах/те тази марка. Просто е КЕФ да я карам. Тази тигра я оставям че вече ми мина яда на нея , но другият път като се пусна с нея ще има клип с мой финал. А тук имам клипче с сеат 1.6 , не че се разбира много но голям беше боя , а всички бяха за сеата , чудно защо ли :D

Редактирано от FreeBorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия тигри са доста вървежни. Жената има 1.6 106hp. как върви това чудо... Доста леки са и са с по дълги скорости. тая 1.6 си се струва че върви повече от d15ката са за 1.4 се знам... не ми се струва да бяга толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е тия тигри 1.6 бегат доста. И аз знам, че са доста леки, но колко нямам си идея...ся ще си пусна и аз мойта тема, че ми е интересно дали ще ми се смеят колегите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам заснета тиграта - тук Бие бмв 318i , пада от гси кадетче , макар че тръгва преди него и на 3 скорост е 3 коли зад кадета. И аз се пусках с гси-то с хондата но на трета е една кола преди мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....все си мисля,че на правилно е човека който снима да е застанал малко преди финала или на финала за да се вижда как се развива гонката а не сама как потеглят и да се гадае кой и с колко бие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...