Jump to content
Dr_Mort

Какво газово да си сложа!

Recommended Posts

Значи, КОЛЕГИ дайте малко инфо за марките газови уредби. Излизало ли е нещо ново на пазара. Някои ако е слагал точно определена марка и не му е харесала да сподели. На мен лично ми предлагат EMMEGAS, ако някои знае не6то за тази марка да драсни някой ред да си кажи мнението.

Решил съм на моя ШЛЕП(Accord AeroDeck 2.0 16V ES) да му сложа газчица, има ли нещо особено което требва да знам и да гледам майстора да не пропусне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dr_Mort

еиииииии никой ли няма мнение по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми като се започне тема свързана с газ на Хонда и става една............. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта е разумен компромис според мен, така че ако си решил да я караш повечко колата не се колебай, но бъди готов да понесеш и някои от недостатъците от факта, че караш на газ. Аз лично съм с BRC- обикновенно газово, изминал съм около 20к километра и не съм имал проблеми. Според повечето майстори хондите добре понасят газта. Само гледай газовото да ти го монтира някой що годе кадърен майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondarev_accordov

Ами колега скоро пуснах една темичка за газчицата,от информацията натрупана ми благодарение на колегите от форума тук маисторчето на газта е charlie.И моя съвет е ако имаш около 300лв. повечко скатани парици сложи си газ инжекцион,мисля че при този варянт няма да имаш никакви проблеми.Желая ти успех в избора ти.

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да слагам газови инжекциони на bsm-bg.comВ близките месеци може и от полските производители да се споразумеем и цената може и да падне с близо 150-200 лв. инфо тук:http://www.ecarc.eu/gallery/До скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...