Jump to content
kalmara

д14 със обем на д16 ?възможно ли е ?

Recommended Posts

Stroker kit се казва, но съм чувал само за такъв за ВТИ, за д14ка си нямам на идея ... нека кажат колегите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за d14 няма нищо. Евентуално ако става от d16 има някакъв шанс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

а бе и аз на това се надявам ама никои не знае я поне някои да светне с малко инфо за разлики в коляновите валове и в размери на биелите на д14 ,15 и 16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е явно не си разбрал на д16 и д14 са със едни и същи бутала на размер разликата е 4е хода на д16 е 90 мм а на д14 79мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали няма да е по разумно-икономически и технически да се смени цял блок с к вал и биели примерно от д16 или д17 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с д16 ше е лесен и евтин варианта да го смениш, ама с д17 голям зор ще видиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то така сас д16 моторетка верно е лесно и бързо идея та е като натупаш някои ама БОИ БОИ и като му обявиш със 1,4 съм :):lol::) да мига замислено а само ти да си знаеш за кво става на въпрос :lol::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако японеца е направил на Д14 блока с 11мм. по къс от Д16 ще падне голям смях, ако ти сложиш колянов вал и биели от Д16 и случайно завъртиш на стартер / ако изобщо са съвместими частите /. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още една работа май....че хода на буталото зависи от коляновия вал не от биелата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е НАЛИ ТОВА СЕ ПИТА ВСЪщНОСТ ще може ли на д14 да се сложи колянов вал от д16 и ако стане то какви биели на размер би следвало да се търсят за да не влезне буталото в клапаните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не сложиш просто глава от малкия витек с пълната инжекция?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...