Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

За тези, които сега включват компютрите си и не са в течение: Протестът е насрочен за 09 Март (вторник) от 16:00ч. в парк "Руски гробища". Знаем че няма да е удобно за доста от Вас да дойдат, затова молим да направите всичко възможно и да разпространявате информацията. Колеги това ми съобщиха на бързо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,как мина протеста ще има ли резултат все пак данъци и винетки се плащат? :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,как мина протеста ще има ли резултат все пак данъци и винетки се плащат? ;)

Колега протеста добре мина.. всички телевизии бяха там,ама от общината никоййй... с 2 думи .. нищо не стана....няма и да стане..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чести празник на всички боляри :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде... чести празник и от мен  :D

 

Кризата си каза думата ..... няма гости от Русе тази година  :)  само Митака намина вчера :lol: 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва Търновците много серизони бе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) Понеже наближава последната седмица от месеца и е време за среща, предлагам да направим сутрешна такава за по кафенце и после газ към ралито :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли навити за срещичка и рали :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой да се навие, то в Търново Хондаджии няма. Вероятноста всички градове да се обединят и да дойдат е по-голяма от колкото в Търново да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да съм на детелината за ралито, вие къде ще го гледате? Миналата година бях до мола, но сега мисля че истинската борба ще е на излизане от детелината. Клипа е яко лада-москвич фен клуб среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата година го гледах от един покрив на 15 етажен блок :thumbs1: ама миналата го заключиха и не ни пуснаха, така че бях на Метро и пак не беше зле ;) Тая ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док не се чуди от къде ще гледаш, ами заставай на пистата да я видим тая 4г колко бяга;) Иначе още незнам от къде ще гледам. Всяка година заставам на различни места :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе момчета утре сутринта на някоя бензиностанция няма ли да се събереме аз от стара загора ще доида да гледам ралито :) че рекох да слея двете неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега утре са квалификациите :( Ралито в неделя. Утре съм на работа иначе и не мога да дойда ако се съберете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе момчета утре сутринта на някоя бензиностанция няма ли да се събереме аз от стара загора ще доида да гледам ралито :( че рекох да слея двете неща

Митаче.... в неделя съм горе в събота съм на Габрово и ще спа там ако в неделя ще си на Търново удари един телефоон Валчо ми го има.И... аз съм до Метро та и паркинг си има с тия ниски коли неможем да ги катерим навсякаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре около 8:30 9:00 ако сте навити да се съберем на Петрол и да вървим да зяпаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :P надявам се скоро да мога да се присъединя към Търновската група ... To be continue... :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с купето по арбанаси. Това случаино да не би да е снимано от червена дачиа(комби)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с купето по арбанаси. Това случаино да не би да е снимано от червена дачиа(комби)?

А случайно ти да се качи на МЕТРО и да ми свирна ? сори за офф-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно :yes: едвам удържах шофера да не те изкара от пътя !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо с каква кола си, аз свирнах на Метро на едно наточено зелено купе. Аз съм със зелено ej2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо с каква кола си, аз свирнах на Метро на едно наточено зелено купе. Аз съм със зелено ej2

Да аз бях . :lol: аз съм със зеленота купе . Моите хора се учудиха че ми свири някой съклобар който не ме познава. Казах им че в отбора е така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като видях че има лепенка :lol: бибип :) Познати непознати се в 1 кюп сме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да си го пуснал да ме искара от пътя щеше да е напълно нормално постъпак за човек който кара ДАЧИЯ. А докато ме изпреварвахте (при полжение че не съм ви пречил да ме изпреварите) се прояви и невероятната колегиалност със СРЕДНИЯТ ПРЪСТ който ми бе показан от ваша страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко си освежих грозника и чакам следващата среща.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ще кажете тази неделя да се съберем. Нали уговорката беше всяка последна неделя от месеца, но заради ралито нямаше как, така че викам да направим една срещичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да си го пуснал да ме искара от пътя щеше да е напълно нормално постъпак за човек който кара ДАЧИЯ. А докато ме изпреварвахте (при полжение че не съм ви пречил да ме изпреварите) се прояви и невероятната колегиалност със СРЕДНИЯТ ПРЪСТ който ми бе показан от ваша страна.

Къде не си пречил бе, в момента в който тръгнахме да изпреварваме ти наби по малка и подаде. Няма се правиш на велик писнало ми е от такива аман от комплексари . Не ми отговаряй Модераторите могат да ме накажат за поста!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде не си пречил бе, в момента в който тръгнахме да изпреварваме ти наби по малка и подаде. Няма се правиш на велик писнало ми е от такива аман от комплексари . Не ми отговаряй Модераторите могат да ме накажат за поста!Сори за оффа. Ще ти отговория. Можех и да не ви пускам да минавате но ви пуснах нали? Ако няма ОПАСНОСТ ЗА ДВИЖЕНИЕТО а то нямаше и някви курници се набират да ме изпреварват често набивам по надолу и съм сигурен че и ти си го правил. Може и да съм "комплексар" по твоите думи но кавото и да става никога не бих показал среден пръст на когото и да било (това е до култура). Стига с тея глупости темата не е за офф па и не искам да се карам с никого. Извинявам се ако чак пак толкова много сте се засегнали на моето настъпване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сугласен за среща. То малко в неделя великден ама не се бърка само час кажете и къде и ще се потарая да доида. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойла Лясковец иначе последната я правихме в 14:00 мъртво време е можем да пием по едно кафе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):P ok и другите колеги да пишат и да си направим една добра срещичка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ ДОЙДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще намина да се керизим на по кафе  ;)  

 

Предлагам на който му е най мръсна колата той ЩА.. черпи  :P А! Да видим...  :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да си го пуснал да ме искара от пътя щеше да е напълно нормално постъпак за човек който кара ДАЧИЯ. А докато ме изпреварвахте (при полжение че не съм ви пречил да ме изпреварите) се прояви и невероятната колегиалност със СРЕДНИЯТ ПРЪСТ който ми бе показан от ваша страна.

Къде не си пречил бе, в момента в който тръгнахме да изпреварваме ти наби по малка и подаде. Няма се правиш на велик писнало ми е от такива аман от комплексари . Не ми отговаряй Модераторите могат да ме накажат за поста!
И аз да съм, и аз ще набия.....и то не 1, а 3-4-5, задна ще включа и пак няма да пусна дръгливата Дейсия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мойта ще я измия този път ХА ХА ХА :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христос Воскресе !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Impreza94 ела 14:00 на лукойла ем да обадиш какво е станало с твоя проект !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...