Jump to content
Guest accord2000

няма постоянни обороти

Recommended Posts

Guest accord2000

не подаржа оборотите и при загрят двигател варират от 1200 до 2600 обр./мин. и през изпусквателната система се усеща мирис на не изгоряла горивна смес много е трудно управлението при градски условия имам чубството че ще скасам съединителя двигатвлят ми е 2000 16В 110Кв. от 1995 година :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с ЕЛКОН,ама какъв е тоя двигател 2000 110квт.не съм чувал да не е 101?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега виж ламбда сондата. Аз имах подобен проблем и се оказа проблем със сондата. Двигателя ти мисля че е F20Z1, който е 131к.с. Също така може да не ти е наред датчика на дроселовата клапа или дбитомера на въздуха. Абе една сериозна диагностика и си готов. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дбитомера на въздуха.

Ужас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с ЕЛКОН,ама какъв е тоя двигател 2000 110квт.не съм чувал да не е 101?

не 110 КВ е 16 В 2000 кубика американско изпалнение аз от скоро я имам и сам на 19 години и не сам много запознат с Японските коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали имаш охладителна течност в радиатора(не се шегувам)Ако е до горе почиствай EACV и си готов.Ако не можеш сам отивай в сервиз дето знаят какво е това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали имаш охладителна течност в радиатора(не се шегувам)Ако е до горе почиствай EACV и си готов.Ако не можеш сам отивай в сервиз дето знаят какво е това.

:D ок ще го направя мерси за съвета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много за всичко оправих си оборотите от ел смукача том някакъв термо реле се е отвило и проблема е било от него сега е 6 точки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...