Jump to content
Guest rocnogap

Къде се намира В-тек клапана ?

Recommended Posts

Guest rocnogap

Колеги проверих доста теми за В-так системата , но така и не намерих снимка на самия клапан и дали има той видима част върху мотора , та ако някой от вас го е снимал и посочил по някакъв начин ще съм радостен ако постне снимката в темата . Мерси !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Колеги проверих доста теми за В-так системата , но така и не намерих снимка на самия клапан и дали има той видима част върху мотора , та ако някой от вас го е снимал и посочил по някакъв начин ще съм радостен ако постне снимката в темата . Мерси !

около делкото и капака на клапаните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

Колеги проверих доста теми за В-так системата , но така и не намерих снимка на самия клапан и дали има той видима част върху мотора , та ако някой от вас го е снимал и посочил по някакъв начин ще съм радостен ако постне снимката в темата . Мерси !

около делкото и капака на клапаните
Възможно ли е нагледно да ми покажеш или нямаш такава възможност ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Колеги проверих доста теми за В-так системата , но така и не намерих снимка на самия клапан и дали има той видима част върху мотора , та ако някой от вас го е снимал и посочил по някакъв начин ще съм радостен ако постне снимката в темата . Мерси !

около делкото и капака на клапаните
Възможно ли е нагледно да ми покажеш или нямаш такава възможност ?
виш ми аватара едно 4ерверни4ко е боядисано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Той и регулатора ти е червен :rolleyes: Има поне две такива снимки със стрелки из старите теми, обаче и аз не ги намирам. Кой знае как са кръстени :huh: Айде колеги, помагайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забелязах това до делкото в червеното утре ще вида на моята какво точно представлява , но и все пак ако има някой снимка по нагледно очертано няма да му се обидя ако я постне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите няма намиране ама тия са ми във Favorites-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
- това е видео как работи в-тек-аhttp://www.artsautomotive.com/RSXValveAdjust.htm - това е като видеото но нагледноhttp://www.team-integra.net/sections/artic...?ArticleID=1000 - а това линкче има доста от карантията на В-тек и и не В-текНадявам се да съм помогнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

мисля че не сте ме разбрали колеги , аз съм наясно с работата на в-тек , интересно ми е каде се намира така наречения клапан :lol: мерси все пак за всички мения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CRX_R

Здрасти в поста на ал капоне в 4-тото клипче има показан в-тек клапана в 48 сек от клипчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Точно 2 цъкания в гугъл. :lol:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...имах и снимки като го бях разглобил за почистване ама съм ги изтрил ти ще го почистваш ли?Проблеми ли имаш с него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...